Wpis z mikrobloga

@rybak17: problem jest taki, ze gracze chca wiedziec TERAZ, a nie 'moze kiedys'. Oni chca sie upewnic, ze podjeli dobra decyzje kupujac konsole 'x' zamiast 'y'. Zwlascza, ze, rownie dobrze, ta optymalizacja nigdy nie nadejdzie.

Choc oprocz oczywistych bledow (takich jak w Dirt 5 i trybie 120fpsow na SeriesX), obydwie konsole dzialaja praktycznie tak samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@stormkiss: co to ma znaczyć, kupujesz sprzęt który jest reklamowany jako najpotężniejszy, nie kupuje wersji beta którą będą teraz łatać i testować na użytkownikach. Spieprzyli po całości i ludzie mają prawo być wkurzeni.

Quick resume też nie działa jak trzeba, gry z poprzednich generacji często działają w oparciu o wersję z xo zamiast xox.

Nawet system jest niby stary i dopracowany a mnie już dwa razy ze sklepu wywaliło.

Dużo czytam
Ogólnie to ja gram i jestem zadowolony, ale żeby mówić że nic się nie dzieje to tak średnio bym powiedział.

@mattz_: gdzie ja napisalem, ze nic sie nie dzieje? Nie bardzo rozumiem skad to wywnioskowales ¯\(ツ)_/¯. Obydwie konsole w rzeczach dodatkowych maja problemy, gry dzialaja praktycznie tak samo jesli chodzi o liczbe fpsow czy wczytywanie - raz wygrywa MS, raz wygrywa PS. Choc na razie czesciej PS5 ;)

@MrocznyZiemniak:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stormkiss: Dziwne ze akurat CoD ma takie spadki bo z reguly to nice chodzily a predzej bym sie wlasnie spodziewal ze taka Valhalla na PS5 bd gorzej chodzic :D ciekawe czy to poogarniaja patchami ale powinni
@mattz_: luz! :). Tak to jest z betatesterami konsolowymi xD. Coz, czesc wdzieku premier tychze zabawek, chyba :D. Choc nic nie przebije tego zawodu jak kupilem 3DSa, a chyba miesiac pozniej spadla cena o 200pln, bo nikt tego nie chcial nigdzie kupowac :D
@stormkiss: Raczej nie liczyłbym na to, ze obecne gry zaczną same z siebie działać dużo lepiej po aktualizacjach od MS. Będzie jednak wymagana interwencja developerow. Co się da poprawić w systemie, to się da, np wsparcie VRR, freesync. Problem quick resume wskazują na to, ze już coś nie do końca jest kompatybilne wstecz.

Pisząc nowy soft zawsze dochodzisz do momentu, w którym część funkcji nie będzie kompatybilna wstecz (zbyt duże różnice
@stormkiss: Trochę to dziwne, że w jednym trybie lepiej sobie radzi PS a w innym XSX.. xd No ale tak jak tu już ludzie pisali - problem stanowi fakt, że wszystkie te 'testowane' przez Digital Foundry gry nie były robione z główną myślą o nowej generacji konsol (pośród ACV, COD, DiRT5 i DMC5 to chyba i tak COD najlepiej wypada na obu konsolach). I tak spoko, że według tego co mówią
Dużo czytam i niektórzy piszą o tym że kupili najmocniejszą konsole żeby w cyberpunka pograć spokojnie w najlepszej możliwej wersji a teraz wyjdzie na to że mogli kupić ps5.


@mattz_: Najlepsza wersja będzie na PC
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karamazov: jak ktoś kupuje konsole to wykluczył zakup komputera. Ciekawy jestem który komputer za 2k będzie mieć Ray tracing ( ͡° ͜ʖ ͡°)