Wpis z mikrobloga

  • 1887
Mirki w tym wątku przypominamy sobie największe absurdy jakie miały miejsca w tym kraju z dykty od początku pandemii.

Gość który wyjechał na przejażdżkę rowerem i nieświadomie przekroczył granicę z Niemcami więc dostał 2 tygodnie kwarantanny xD

Zamknięcie lasów xD

Największy na świecie samolot z maseczkami bez atestów

Zamknięcie cmentarzy na dzień przed dniem wszystkich świętych więc korki na ulicach bo kazdy pojechał dzień wcześniej xD

Kwiaty dla pierwszego ozdrowienca

#koronawirus #polska
  • 80
@Titufe: Godziny dla seniorów
Zamknięcie i za chwilę otwarcie sklepów meblowych
jw., tyle że informacja dotycząca narciarstwa
Wprowadzenie progu do narodowej kwarantanny im. Jana Pawła II i dostosowywanie liczb tak, żeby broń boże nie wejść
zmienianie co chwilę metodologii liczenia i testowania
Zamknięcie basenów

Dobra, nie chce mi się. Załóż wątek z działaniami nieabsurdalnymi, będzie szybciej xD
@bmj14741 godziny dla seniorów jak mogłem zapomnieć o tym syfie xD

@drzewnyzwierz haha no chyba że patrzymy na to w ten sposób jeszcze tego nam brakowało by w lasach wybuchały masowo pożary. ten nasz rząd to jednak taki mądry a pan premier to wielki strateg.

@dudi-dudi i afery na Mirko jak jakieś mirki zgłaszały na policję za dużą liczbę wiernych ma mszach xD oj tak

@nicspecjalnego noo bardziej chodzi o tą całą
@Titufe: z tego co obserwowałem to największy absurd to zmiana kary (absurdalnie wysokiej) nakładanej przez sanepid bezprawnie na taką którą musisz zapłacić a potem dopiero się odwoływać. Nie pamiętam tylko jak to się skończyło


@Tuff: farmazon, nie ma czegoś takiego z prawnego punktu widzenia. Ponadto policja nie jest upoważniona do przekazywania Twoich danych do sanepidu.

A po trzecie ciekawe skąd ściągną 30k jak ktoś nie ma...