Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

14 dni do premiery #cyberpunk2077 wiec chyba można oficjalnie zacząć się jarac.

Decyzja o wyborze postaci wstępnie jest

- korpo
- netrunner
- tak wiele modyfikacji jak to możliwe
- pierwsze przejście od razu z czyszczeniem wszystkich side questow, tak aby drugie przejście było tylko skupione wokół głównego wątku ale z innymi decyzjami
- charakter postaci i kierunek podejmowanych decyzji chaotyczny dobry

Miałem podobna postać w papierowej wersji i nie mogę się doczekać próby odtworzenia jej w 2077

Jak u was?
  • 35
@krzych0:
-korpo
-tech/melee - no ale jeśli obietnice z fluid class system się sprawdzą to będę kombinował
-modyfikacji w opór
-pierwsze podejście 100%, kolejne się zobaczy
-chaotic good brzmi nieźle, ale to się okaże ;d
@cookiemonsta: właśnie ta płynna klasowość może być zajebista ale z drugiej strony jeżeli poziom skomplikowania klas i skilli będzie na odpowiednim poziomie to ciężko będzie w pierwszym podejściu umiejętnie zbalansować postać. Ale tez mnie kusi zmieszanie netrunnera z paroma innymi elementami
@krzych0: mam nadzieję, że to zbalansują odpowiednio, bo bardzo nie lubię iść określonym drzewkiem, żeby moja postać nie miała problemów w endgamie. chciałbym czerpać z każdej opcji po trochę i mieć pewność, że nie trafi mi się przeciwnik na którym się zatne, bo nie robie wystarczająco dps. ich obietnica jest taka, że jeśli nie robie tego dps to mogę podejść to inaczej i zhackować czy cokolwiek, no i na to mocno
@Gouph: @krzych0: @cookiemonsta: Objaśnijcie o co chodzi z kierunkiem podejmowanych decyzji? W sensie czy chcecie być "tymi złymi" lub "dobrymi" z "charakteru"? Ja właściwie nie wiem od kogo zacząć, każdy wybór brzmi dla mnie jednakowo atrakcyjnie, Nomad kusi faktem, że miasto poznamy dopiero po czasie, a z drugiej strony mam obawy, żeby nie znudzić się rozgrywką zanim do niego wkroczę ;).
@Smartek: generalnie 'dobry' z charakteru, ale bardziej troszczyć się będę o swoje dobro, niż kogoś. ale jeśli w grę wchodzi 'większe dobro' to w to bym szedł.
Droga korposzczura, bo mi bardzo pasuje misja #!$%@? korporacji, a kto może mieć lepszy motyw do tego niż były korposzczur, który ma dość?
@Smartek: w każdym porządnym RPGu mamy decyzje do podjęcia, czy ktoś zginie na naszych oczach czy go uratujemy. Każda taka decyzja ma wpływ na to w jaki sposób nas odbiera świat czy jak wyglądają następne questy.

Możesz oczywiście podejmować decyzje na pale, ale można tez sobie ustalić charakter postaci na początku i się go trzymać do końca
@Rafaello91: Na to cholernie liczę, ale jednak bądźmy realistami większość będzie taka sama (lub będą się nieznacznie różnić) więc pierwsze przejście maksuje aby na kolejnym już skupić się na głównym wątku + różnicach. No chyba że serio świat będzie tak płynny to będę robił 3 przejścia na maksa xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: Ja mam trochę inna rozkminę.
Zamówiłem już wersje na pc, ale kusi mnie w promocji na stadię. I nie wiem czy warto kupować drugą ( ͡° ʖ̯ ͡°)