Wpis z mikrobloga

#telewizory #tv

Szukam jakiegoś telewizora, najlepiej 55 cali, używany z #ps4, w przyszłości pewnie #ps5.
Zależy mi na spoko wsparciu SmartTV (HBO GO, Netflix, Player itd., rewelacyjnie jakby miał wsparcie z Airplay).
Budżet to około 4k zł. Trochę przeglądałem tag i widzę, że często pojawiają się TV od LG, ale jestem kompletnie zielony w tym temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jesteście w stanie coś polecić?
  • 13
@MaxVerstapen Dokladnie.Wypala matryce aż miło.U mnie mimo włączonych zabezpieczeń i resetowania pikseli raz na 2-3 tygodnie wypaliło piękne powidoki.Tv nie mial nawet dwoch lat i smietnik.Do grania nie polecam.
@losmen: A możesz model podać ten niefortunny? Bo mnie w sumie to lekko interesuje, czy np jakość ma tutaj znaczenie, czy oled to oled. A może oled najtańszy vs oled z wyższej półki będzie miało znaczenie w długości życia.
@Sarseth: @losmen: też mnie to ciekawi, bo ostatnie OLEDy z serii 9 i X nawet w mało sprzyjających warunkach nie mają tego problemu w przypadku niezliczonych testów przy normalnym używaniu.
Po drugie jak nie miał dwóch lat to np. LG nie robi problemów z wymianą takiej matrycy.