Wpis z mikrobloga

Niestety moje pierwotne instynkty wygrywają z moją wolną wolą i mimo obaw, "łba do interesu" i sceptycznego (tak #!$%@?... The one Eyed, chciałeś powiedzieć negatywnego, ale brak Ci odwagi), postanowiłem jako fan dystopii i dzieł Deus Ex, Łowcy Androidów etc. kupić Cyberpunka. #!$%@? dam im szansę i czystą kartkę, choć ostro się rzucałem na temat tego dzieła.

#cyberpunk2077 #ps4 #oswiadczeniezdupy
źródło: comment_1607414495RVFEHGWI25IjSE1Gq20aPs.jpg
  • 11
@Krisskow: Po prostu lubię takie klimaty, ale nie oznacza to że jeśli wypadnie gorzej niż taki Deus ex, to dostanie wyższą note bo jest polską grą. Jeśli będzie w dniu premiery #!$%@? bugami etc. I niegrywalna to więcej niż 2 na 10 nie doatanie. Co innego płotka na dachu, a co innego niemożliwość ukończenia misji/gry. I nie będę w swojej ocenie pobłażliwy jak redakcje, które za przychylność dostały hajs. ¯\_(ツ)_/¯ Chcę
@AlKaczone: no to logicznie spadły i miałem rację, a recenzje ps4 i one s, też są dobrą zapowiedzią że robi się weselnej skoro cdp milczy a Twitter jest zalewany hejtem i oceny idą w dół za niesprawna grę na starej generacji. Wiesz następnym razem jak będziesz chciał zabłysnąć upewnij się że jakiś randomowy Mirek nie zgasi cię jak peta. I to nie jeden xD
@TheOneEyedKing: dowiedz się najpierw czym spowodowany jest spadek, bo na pewno nie tym, co przewidziałeś... odnosiłem się ciągle do twojego #!$%@? podejścia i malkontenctwa... a na koniec jak #!$%@? kupujesz grę, która miała być #!$%@?... miej rigcz ;)
@AlKaczone: rigicz? To chyba obce Ci pojęcie skoro przyczepiłeś się do mnie jak rzep, a na tagu jest kilkaset osób, które również jadą po cdp. Widać, że u nich jesteś już na czarno, tak więc i ja postępuje. Żegnaj szkodniku. xD