Wpis z mikrobloga

Wklejam swoj komentarz z wykopu o jakichs ratach w rtv euro agd. Moze tu wiecej ludzi zobaczy

UWAGA.

jako byly pracownik media expert i neonet zdradze wam prawde o ratach 0%
Jesli cos jest reklamowane, ze raty sa 0% to sa
Jesli sprzedawca mowi ci, ze raty sa 0 ale tylko online - klamie
Jesli sprzedawca mowi ci, ze w tych ratach jest obowiazkowe ubezpieczenie kredytu badz sprzetu to klamie. Ubezpieczenie kredytu nie jest obowiazkowe, mozecie spytac w kazdym banku.
Jesli sprzedawca informuje cie, ZE BANK daje ci taka a taka propozycje rat(oczywiscie z ubezpieczniem) to najzwyczajniej w swiecie klamie. BANK NIE DAJE ZADNYCH OFERT, pracownik wypelnia formularz i to ON WYBIERA linie kredytowa NIE BANK. Warto przy pracowniku zadzwonic do banku w ktorym pisze raty i spytac sie czy bank rzeczywiscie taka oferte do sklepu wyslal.
Oczywiscie dowiecie sie, ze zaden wniosek ratalny nawet nie zachaczyl o ich system bo pracownik poprostu klamie. Teraz patrzcie jak sie bedzie wil i probowal wykrecic z tego co mowil.

Polecam poprosic sprzedawce o regulamin akcji raty 0% ewentualnie samemu sobie wydrukowac ze strony sklepu w ktorym aktualnie kupujecie. Jak byk w kazdym regulaminie RRSO 0% odsetki 0%.
Jesli sprzedawca dalej sciemnia to mowicie, ze zaraz bedziecie dzwonic na policje bo to najzwyklejsza proba oszustwa jest. (BO JEST) Mozecie poprosic kierownika sklepu i jesli on dalej bedzie klamal w zywe oczy ze raty 0 to nie raty 0 to poproscie o rozmowe z jego przelozonym, kierownikiem regionalnym. Zazwyczaj slowo policja wystarcza i nagle raty 0% jednak sa dostepne. Mozecie tez zadzwonic na infolinie internetowa i opisac sytucje. Na infolini sklepu wam powiedza ze macie prawo do takich rat bo macie :)

Nie dajcie sie robic w #!$%@?. Przez te wszystkir lata ktore spedzilem w jednym i drugim sklepie bylem swiadkiem jak oszukano setki jesli nie tysiace ludzi. Kasa z wymuszonych ubezpieczen to oszstwo na grube miliony PLN.

Jesli juz wywalczyliscie te raty to teraz czeka was kolejna pulapka. Pracoenik bedzie za wszelka cene chcial zbic ilosc rat do jak najnizszego poziomu , 10 lub mniej, bo to najbardziej korzystne dla sklepu jest. Nie zawacha sie sklamac, ze bank da raty zero ale tylko 10 badz mniej. W takiej sytuacji telefon do banku przy pracowniku i dowiecie sie o kolejnym klamstwie :)

Jak to jest, pewnie sie zastanawiacie, ze bank daje cos za darmo, czyli raty 0%. Otoz bank jak to bank nigdy nie daje nic za darmo. Klient dostaje raty zero ale TO FIRMA PONOSI KOSZTY TAKICH RAT. Dlatego zalezy im, zeby jak juz daja te raty, to okres byl jak najkrotszy bo mniejsze odsetki z tego placa.

Nie pamietam jak w media expert, ale w neonecie kierownicy regionalni sa j?@#ni jesli nasycenie rat 0’% w miesiacu jes wieksze jak 30%!!! k%!#a czaicie? Caly asortyment prawie jest w ratach 0 a sprzedawcy nie moga ich sprzedawac. Bywaly sytuacje, ze przychodzily maile od dyrektorow zakazujace sprzedazy rat 0 bez konsultacji z regionalnym. Tak jakby k%!#a to on byl bankiem i decydowal kto dostanie raty a kto nie.

Mam nadzieje, ze bogatsi o ta wiedze nie dacie sie wiecej razy oszukac. Jesli jednak jakims cudem dostaliscie raty 0% z ubezpieczeniem kredytu to macie 2 tygodnie chyba zeby sie przejsc do banku i zrezygnowac z ubezpieczenia. Jesli dostaliscie w zerowkach ubezpieczenie sprzetu to macie miesiac czasu, zeby napisac do ubezpieczalni o rezygnacji z ubezpieczenia.

Mam szczera nadzieje, ze kiedys jakad prokuratura utrze nosa tym firmom jak media, neonet czy rtv euro agd bo u nich takie same naciski sa. OSZUSTWO NA GRUBE MILIONY PLN W BIALY DZIEN k%!#A I NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE. Nie przesadzam

Sorry za bledy pisze z telefonu.

#oszustwo #raty
  • 132
@espen: Mój niebieski wiele lat temu też pracował w takich dwóch sklepach i mogę tylko potwierdzić to co napisałeś. Sama prawda.
Za sprzedaż gówno-ubezpieczęń których nikomu nie polecam mają premie i są z nich rozliczani wiec muszą je wciskać.
Jedyny tego plus że poznał wszystko od podszewki i zna się na sprzęcie RTV AGD.
Możesz też napisać, jak działają te wielkie wyprzedaże, czyszczenie magazynów i niby promocje. To jest równie ciekawe
@espen Ja bym dodał jeszcze jedno co akurat mi się przydało: każda taką umowę możemy ANULOWAĆ, jeżeli przyjdziemy z podpisana umowa do domu i wy czytamy już na ile pracownik nas #!$%@?ł to możemy do sklepu się wrócić i anulować umowę kredytowa, w umowie jest napisane ile bank daje nam na to czasu. Mnie raz też w MediaExpert tak naciagneli, szybko szybko, inaczej się nie da a w domu się okazuje ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@espen: najgorzej ze ja sie rozpedzilem, podpisalem umowe ale z ubezpieczeniem ale sie wrocilem i napisalem aneks zeby anulowac ubezpieczenie. I teraz nie moge tego aneksu znalezc boje sie ze jakos mnie zamotali i mi go nie dali
Mozecie tez zadzwonic na infolinie internetowa i opisac sytucje. Na infolinii sklepu wam powiedza ze macie prawo do takich rat bo macie :)


@kupczyk: Na infolinii mi powiedział gostek, że regulamin na stronie to regulamin sklepu internetowego, a nie wie gdzie jest regulamin sklepu stacjonarnego, chyba w sklepie xD

Ogólnie nie da się zamówić przez neta z odbiorem w sklepie i ratami on-line.

Media Expert to gówno, nie sklep. W drugim
@espen: Raz wzialem TV na raty (RTV euro AGD), w sumie nie wiem po co :D nagadał mi ktoś ze robię tym „zdolność kredytowa”. Zrobiłem risercz na wypoku i tak wyglądała rozmowa:
- Chce ten TV w ratach 10x0%
- Oczywiscie
- Czyli płace 2399 / 10, rata to 239zl?
- Oczywiście plus ubezpieczenie
- Nie, nie ;) ja płace 239x10 albo idę do Media Expert
- zobaczymy co da się
@espen: pracowałem w Neonet do końca maja tego roku. Zwolniłem się właśnie przez te oszukiwanie. Nie będę robił z siebie oszusta bo sklep ma jakieś chore zasady. Skoro nie ma rat zero to po co to reklamować. Najśmieszniejsze jest jeszcze te dawanie bonusów do zakupów. Niech nikt w to nie wierzy, że sprzedawcą może ci dać tabletki do zmywarki w cenie. Ty za nie płacisz bo nie mogą ci dać rabatu.
@espen: dziwne, w dwóch różnych sieciowkach, w dwóch różnych miastach, dwie miłe panie doradziły, co i jak, żeby mieć raty 0% i wyszło, że im więcej rat tym większa szansa zerowe oprocentowanie.
Propozycja ubezpieczeń była, ale grzecznie odmówiłem i tyle.
Chyba nie jestem targetem naciągaczy