Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sqlserver: Jak ty masz 183 a ona 182-181, to zupełnie inna sytuacja niż jakbyś miał 173 a ona 172-171. W tej sytuacji to ona wie, że odbiega od normy już raczej w negatywny sposób, a nie ty. Kobiety nie tyle dbają o to żeby byś dużo wyższy od nich jak dużo osób twierdzi, ale o to żebyś nie był niższy od jej kolegów/facetów jej koleżanek/średniej wzrostu facetów w danym społeczeństwie. Poza
183

Mam doktorat i niezłe zarobki

@sqlserver: No ciekawe czemu? Poza tym wysoka dziewczyna będzie bardziej skłonna być z kimś równie wysokim, bo też ma ograniczony wybór. Duża większość mężczyzn będzie od niej niższa lub mniej więcej tego samego wzrostu, więc może wybrzydzać albo znaleźć sobie kogoś takiego jak ty.

jak to wyjaśnicie specjaliści od wzrostu?

No masz najbardziej optymalny wzrost dla mężczyzny, czyli 183cm i statystycznie prawie 100% kobiet taki
@Teutonic_Reich:

np. z moim wzrostem 173cm statystycznie 70% kobiet odrzuci mnie za sam wzrost. Więc nie wiem o co ci chodzi skoro masz świetne "warunki", a te 2 centymetry i tak są pewnie zasłaniane przez wszystkie inne plusy ¯_(ツ)_/¯

Ciekawe tylko czemu przy identycznym wzroście ja nie mam problemów z różowymi, a prawie wszystkie z którymi się spotykałem były mojego wzrostu albo minimalnie niższe ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Teutonic_Reich:

O ile to prawda to pewnie jesteś po prostu przystojny i dynamiczny.

Z wyglądu dałbym sobie trochę powyżej przeciętnej, w kwestii dynaminy jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypadek 1 na tysiące.

Tak, tylko jedna osoba na tysiące mająca poniżej 175cm wzrostu może mieć powodzenie u kobiet
Takbyło.jpg
Ciekawie, tylko dlaczego po wyjściu na ulicę takich osób są tysiące.

Poza tym ciekawe ile się nie chciało
@Zelber:w czasie opowieści karła produkującego się na portalu dla spierdonów,femoidy biorą do ust kuśkę jakiegoś przymulonego wzrostaka piwniczaka z morda modela,gardzac i traktując jak materię nie ożywioną wszystkim co nie ma 185cm i mordy 8/10( ͡° ͜ʖ ͡°)