•  
    e..i via Android

+1262

nie obchodzi mnie kto zaczął
    podajcie sobie ręce
    glupszemu się ustepuje

źródło: 1609382977500.jpg

+: paczelok, K.....i +1260 innych
    •  
      K.....i via Android

+678

Komentarz usunięty przez autora

•  
      e..i via Android

+8

@Koshnei ja niestety też. krótko bo krótko ale tez

+: K.....i, MLeko29 +6 innych
    •  
      K.....i via Android

+8

+: e..i, MLeko29 +6 innych
    •  

@esci: @Koshnei: Dlatego ja jak będę miał syna to będę uczył – jak ktoś cię próbuje dręczyć (i inne metody nie odnoszą wystarczająco szybkiego i dobrego skutku) to wal ich na pizdę, buła, łokieć, kołowrotek, loł king.

+: e..i, K.....i +1168 innych
    •  
      K.....i via Android

+58

+: e..i, MLeko29 +56 innych
    •  

@esci: @Koshnei:
      Swoją drogą, zastanawia mnie to, że mój stary to jest typowy pieniacz i awanturnik a mnie wychował na pizdę.

+: K.....i, e..i +227 innych
    •  

Pamiętam jak wszyscy dokuczali Marcinowi, że pizda i takie tam. A jak zajebał krzesłem to go potem każdy szanował jak wielkiego pana

+: K.....i, lomszyk +130 innych
    •  
      K.....i via Android

+6

•  

@Koshnei: Nie wiem, mój ojciec nic dobrego mi nie przekazał, niby ciałem był a prawie jakby go nie było.

+: K.....i, MLeko29 +73 innych
    •  
      K.....i via Android

0

•  

@Koshnei: Nie pociesza mnie takie gadanie, że mogło być gorzej, typu „o patrz, masz dwie ręce i dwie nogi, a ktoś tam nie ma”.

+: K.....i, dziki_wunsz +21 innych
    •  
      K.....i via Android

+2

+: Kajtosz, k........e
    •  
      L.............i via Android

0

@esci całe życie

•  

@esci co ja bym dal żeby się cofnąć do tych czasów i im wszystkim najebac. Nawet jeśli miałbym później trafić do szpitala xD

•  

@esci: jest w tym dużo prawdy. Najgorsza rzecz jaką może zrobić taki mały zgarbiony przegryw to zacząć tak smiesznie skakać, piszczeć i rzucać rekami w górę i dół. Jak odwali cos takiego to nie bedzie miał spokoju do konca życia.

Nikt nie bedzie zaczepiał kogos po kim to spływa.

•  

@esci babskie rozwiązywanie konfliktu czyli tak by jej było wygodnie

•  

Raz jeden się do mnie o coś pruł w gimbazie, jak dostał po mordzie to potem on był tym gnębionym xD

+: Devilus
    •  

co ja bym dal żeby się cofnąć do tych czasów i im wszystkim najebac. Nawet jeśli miałbym później trafić do szpitala xD

@MLeko29: Czasu nie cofniesz, ale dalej możesz im najebać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@esci: @r4do5: @Koshnei: bardzo dobrym przykładem jest Disstream który im bardziej się denerwował i nakręcał tym bardziej widzowie się z niego śmiali i wyzywali, bo widzieli że ich działania przynoszą efekty.

•  
      s.....n

+1

@r4do5: ja raczej odpuszczam sobie rodzicielstwo ale jakbym kiedys wpadl to przekaz bylby jasny - pierwszy nigdy, jesli jednak ktos Ciebie uderzy - masz prawo spacyfikowac agresora nawet jesli nauczyciel uwaza inaczej.

•  

@esci: A potem obniżone zachowanie bo musiałeś ich prowokować. Z nikim nie ma problemu tylko z tobą

•  

@slozubn: Kiedyś mój stary pijany spacyfikował dwóch agresorów i ich starego i problem zniknął jak opowiedzieli w szkole

•  
      s.....n

+32

@suqmadiq2ama: Ja do dzis zaluje, ze unikalem konfrontacji w obawie o przypał. Z drugiej strony jakbym wyłączył hamulce to zostałaby mi tylko patolka w Holandii w kwestii pracy bo będąc w amoku mogłoby się skończyć to naprawdę dla kogoś źle a ja miałbym już na start kartoteke - niby utylizowałeś śmiecia ale odpowiadasz jak za człowieka ¯\_(ツ)_/¯

•  

@slozubn: Jeżeli nie jesteś zdolny do okrucieństwa to będziesz zawsze ofiarą - to jedyne gdzie sie w pełni z petersonem zgadzam

•  
      s.....n

+1

@suqmadiq2ama: to fakt, z drugiej strony bardzo silne hamulce i dalsze konsekwencje życiowe powstrzymywały mnie od naprawdę bardzo złych rzeczy które chciałem wtedy potencjalnym oprawcom zrobić

•  

•  

•  

@r4do5: Ja mam teraz taka dyskusje. Żona, wiadomo, pani w przedszkolu stara się również uspokajać, ale małemu wbijam, ze jak ktoś go zaczepia to musi się bronić.

•  

@UczesanyPedryl Jeśli nie przeszkadza Ci że to Niemka to możesz sobie do niej zwalić.

Lena Meyer-Landrut

@stanley___: Serio? To chyba 20kg temu

•  

@UczesanyPedryl Jeśli nie przeszkadza Ci że to Niemka to możesz sobie do niej zwalić.

@stanley___: Tym lepiej, tfu na p0lki.

•  

@esci ja pamiętam szkolnego cwaniaka co w kółko się chwalił jak to sobie poradzi w życiu bo on się umie bić i każdemu kto będzie podskakiwal naklepie, a ja sobie nie poradzę bo nie umiem xD

Minęło 10 lat od skończenia liceum i nikt do mnie nigdy nie startował z piesciami a nawet jakby spróbował to od razu telefon na policję xD

A on jeszcze gadał o jakiś absurdalnych sytuacjach że jakby go 5 dresów otoczyło i chciało zabrać portfel i telefon to by im wszystkim naklepal xD dostałby wtedy nożem i na tym podskakiwanie by się skończyło xD

•  

@esci: agresja w kierunku tycj którzy dręczą dziecko to powinno być pierwsza rzecz którą rodzice powinni uczyć dzieci. Takie rady jak w poście opa niszczą ludzi

•  

@r4do5 a co jeśli wszyscy co nas dręczyli dostawali właśnie takie instrukcje od swoich ojców? I wtedy taki jeden z drugim się wyżywali bo przecież nie są pizdami.

•  

@goodguy: Ja byłem gnębiony w podstawówce, pożaliłem się ojcu a ten mi podrzucił garść pomysłów jak pocisnąć po nazwisku tego co się ze mnie nabijał, stałem się mistrzem ciętej riposty i wiele osób się odemnie odjebalo ale sam też zacząłem być gnębicielem w gimbazie i tak dopiero w liceum się ogarnąłem i przestałem być aż tak wredny

+: B....e, Devilus
    •  

Kolejny dowód na to ze te głupie pizdy nawet na psychologa się nie nadają
      @Pomdlasianin: w szkole zazwyczaj pracują pedagodzy, a to coś zupełnie innego. Z tego, co pamiętam, to na pedagogice mieli granie na cymbałkach na zaliczenie któregoś przedmiotu. Mało poważny przedmiot.

•  

@pywc to miałeś fart, że ci ludzie szanowali Twoje słowo. U mnie nie miało znaczenia jak bardzo jesteś wygadany tylko kto te słowa wypowiada. Jak jesteś wątłym przegrywem to za ciętą ripostę możesz dostać w ryj, bo nie powinieneś był kogoś obrażać

•  

@esci: to jest oczywiście bullshit i prawda jednocześnie. Mówię to z pozycji gnębionego oraz gnębiącego. Zawsze gdy ktoś mnie zaczynał zlewać to mi się przestawała zabawa podobać. Inna sprawa że moja granica była ustawiona dość nisko więc jak ktoś przestawał reagować to po prostu dawałem mu spokój ale jak najbardziej istnieją patusy których zachęca to do przesuwania granicy.

Bomba na ryj zawsze będzie dużo bardziej skuteczna w tym przypadku bo ustawi każdego, nawet patusa z którym obiektywnie się przegra ale jest duże prawdopodobieństwo że da ci spokój bo nie będzie mu się chciało albo zacznie mieć po prostu respekt. A już na pewno ustawi zwykłego lamusa który znalazł sobie gorszego od siebie.

Mimo że jestem raczej lewakiem to nie wszystko kurwa da się załatwić pokojowymi, jakimiś lewackimi metodami.

Pamiętam jeszcze jak kiedyś trzech chłopaków podniosło mnie do góry, ustawili w pozycji poziomej i puścili tak, że spadlem na brzuch i mnie bardzo bolało. Wiecie kto miał przejebane? No ja bo zacząłem przeklinać wtedy i nauczycielka to usłyszała i na nic zdały się wtedy tłumaczenia żadne. To ja byłem zły bo bardzo brzydkie słowa mówiłem.

Tak samo miałem kiedyś okres że jakieś mnie dziewczyny mocno wyzywały. W końcu kiedyś je zjechałem od dziwek i szmat i to moja matka była wtedy wzywana do szkoły a nie ich - znowu, bo brzydkie słowa. Na nic tłumaczenia.

A ja generalnie byłem lubiany, więc jak sobie myślę że ktoś przeżywa coś takiego codziennie bo jest klasową ofiarą to serce pęka. A takich dzieciaków jest tysiące.

+: Sharq00, B....e +42 innych
    •  

@goodguy: w podstawówce jeszcze tak nie jest z reguły, gość był większy i wcześniej jak rzucałem się na niego z piesciami i łzami w oczach to dostawałem ale jak pocisnęlem mu przy całej klasie i wszyscy lali z beki to tylko puścił buraka i potem już uważał co mówi, to noe był jakiś otwarty wróg tylko toksyczny pseudokolega

+: B....e, Devilus
    •  

Mi kiedyś ojciec powiedział jak byłem dzieciakiem, żeby nigdy pierwszy z łapami się nie sadzić do nikogo, na zaczepkę słowna odpowiadać słownie, ale jak ktoś zacznie to twardo. (Plus jakies techniczne rady, dość to dość, nie kopać leżących). Piękne lata 90. Wracasz z podbazy ze śliwka pod okiem a stary tylko pyta czy było uczciwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic tak nie oczyszczało atmosfery jak solóweczka za garażami. Oczywiście to boomerskie pierdolenie, bo wiadomo, ze przemoc fizyczna to prymitywizm i barbarzyństwo, a wszystkie konflikty rozwiązujemy dyskusja. No chyba, ze nie i po prostu stosujemy kulturalna przemoc psychiczna, która jest niewykrywalna i elegancka a na końcu ktoś tam się po prostu wiesza na pasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: B....e, Bartold89 +27 innych
    •  

•  
      C...........D

+12

+: B....e, M0ke +10 innych
    •  
      B....e

0

@r4do5: @Koshnei: tzn. jak wy spotkacie niebezpiecznego patusa w ciemnej uliczce pytającego o problem to też go zaatakujecie zamiast uciekać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo miejcie świadomość, że jak nauczycie swoje dzieci tak całe życie będą postępować.

•  

@Pierorzek: jak "po kimś to spływa" to dopiero mają zabawę jak go dręczą...

•  

@esci: pedagog szkolny to jakaś pomyłka. Przez całą edukację nie spotkałem osoby na tym stanowisku, którą odbierałbym pozytywnie. W gimnazjum pójście do pedagoga było formą kary. Każdy się bał tego babsztyla.

•  

Dlatego ja jak będę miał syna to będę uczył – jak ktoś cię próbuje dręczyć (i inne metody nie odnoszą wystarczająco szybkiego i dobrego skutku) to wal ich na pizdę, buła, łokieć, kołowrotek, loł king.

@r4do5: Na wszelki wypadek naucz go też, że jakoś tak od 17. roku życia uderzy śmiecia, a idzie siedzieć jak za człowieka ;)

+: B....e, text +3 innych
    •  

nie obchodzi mnie kto zaczął
      podajcie sobie ręce
      glupszemu się ustepuje

@esci: To niestety też przez feminizację zawodu nauczyciela. Samemu też ciężko było mi w gimnazjum z różnymi patusami, a wokół tylko nauczycielki co miały to w dupie, a może same bały się patusów. Jak sam zostałem nauczycielem to dla mnie nie do pomyślenia jest taka reakcja, zazwyczaj dobrze wiadomo kto zaczął i kto ma nad kim przewagę. Z takim patusem wtedy trzeba krótko jak się go opierdoli jak burą sukę to pomaga, bo oczywiście w dupie ma oceny czy uwagi a nauczyciel nie ma za dużo możliwości(no a przy opierdalaniu też trzeba uważać, bo oczywiście teraz wszystko może być nagrywane). Jak są różne akcje typu dziewczyny na politechniki to powinny być akcje typu mężczyźni do szkół, bo jest wtedy w szkole dużo spokojniej.

•  

agresja w kierunku tycj którzy dręczą dziecko to powinno być pierwsza rzecz którą rodzice powinni uczyć dzieci. Takie rady jak w poście opa niszczą ludzi
      @paw4da: Niestety, ale fenomen sprawiedliwego świata sprawia, że ludzie mają tendencję do znajdywania przyczyny w ofiarach przemocy.

+: r4do5, Ciulahej +7 innych
    •  
      S..............p

0

@Koshnei: chodź don koshneione nakopać im do dupy

•  

A ja generalnie byłem lubiany, więc jak sobie myślę że ktoś przeżywa coś takiego codziennie bo jest klasową ofiarą to serce pęka. A takich dzieciaków jest tysiące.

@PeterGosling: Ja tam nie wspolczuje. Wiekszosc osob, ktore gnebilem okazywaly sie zwyklymi chujami bez honoru. Serio, z osob, ktore byly pizdami w szkole, to w ich doroslym zyciu duzo sie nie zmienialo. Nawet jak osiagali jakis sukces zawodowy to byli malo lubiani w pracy i nie mieli znajomych. Po prostu niektorzy maja taki charakter mieczaka i tyle.

Kiedys takiemu jednemu wspolczulem i nawet go bronilem przed starszymi, zeby dali mu spokoj. Przy pierwszej okazji koles zaczal na mnie najezdzac, bo myslal, ze ma do czynienia z kims jego pokroju. Po tym juz sie nie dalem nabrac na takie wspolczucie.

•  

@CARTMAN_XDDDD: Przy przeprowadzce trzeba przezyc pierwsze tygodnie, pozniej juz wiekszosc zapomina i konczy sie szydera.

+: C...........D, Pierorzek
    •  

@miki4ever: fakt, zdarzali się tacy, ale być może mylimy tu przyczynę ze skutkiem. Może te osoby miały chujowy charakter właśnie dlatego bo byli na wstępie gnębieni bo od wczesnych lat się czymś społecznie trochę różnili.

•  

ja pamiętam szkolnego cwaniaka co w kółko się chwalił jak to sobie poradzi w życiu bo on się umie bić i każdemu kto będzie podskakiwal naklepie, a ja sobie nie poradzę bo nie umiem xD

@Tommy__: To nie o to chodzi, zeby sie bic, to jest zawsze ostatecznosc, ale jak ktos cie gnebi lub wyskakuje z piesciami, to nie ma juz miejsca na dyskusje.

•  

@PeterGosling: To juz dyskusja, czy pierwsze bylo jajko czy kurczak. Ja wiem po prostu, zeby takie osoby omijac z daleka, zero wspolczucia.

•  

@esci: Dręczą cię koledzy? Zapisz się na KravMagę i po wakacjach urwij im łby ¯\_(ツ)_/¯

•  

@r4do5: Widzisz że kolega leży? Pomóż mu - wypierdol mu bułę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Swoją drogą, zastanawia mnie to, że mój stary to jest typowy pieniacz i awanturnik a mnie wychował na pizdę.
      @r4do5:
      A był pewny siebie względem każdego? Bo pewność siebie, to nie pieniactwo. Zazwyczaj tchórzliwsi ludzie awanturują się względem słabszych, max równym sobie. Trochę jak z tymi małymi psami.
      Pewnośc siebie i poczucie włąsnej wartości przekazuje się dziecku inaczej. Szkoda że szkoły tego nie uczą, a uczą tylu bzdur.

+: Ciulahej, Wstaw_tu_login +2 innych
    •  

@esci ja w sumie od początku wiedziałem że to gówno prawda. Dręczyłem kolesia co nie reagował i wcale mi się to nie znudziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      S..............p

+1

@esci: najlepsze jest to że te psycholożki z bożej łaski takie rady dawały bardzo chętnie ale żeby zainterweniować samemu to już chętnych nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@CARTMAN_XDDDD: Ty kurwa patusie. Się rozwinął przy was jak rolka papieru toaletowego.

•  
      C...........D

0

•  

@esci: @Koshnei: Dlatego ja jak będę miał syna to będę uczył – jak ktoś cię próbuje dręczyć (i inne metody nie odnoszą wystarczająco szybkiego i dobrego skutku) to wal ich na pizdę, buła, łokieć, kołowrotek, loł king.

@r4do5: a gdy żonka się o tym dowie, to powie koleżankom i innym nauczycielkom i dostaniesz łątkę tego złego patriarchalnego samca i raz żonce podpadniesz, to cyk- niebieska karta, a ona będzie kontynuować robienie z syna życiowej pierdoły i przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@PeterGosling: Ja tam nie wspolczuje. Wiekszosc osob, ktore gnebilem okazywaly sie zwyklymi chujami bez honoru. Serio, z osob, ktore byly pizdami w szkole, to w ich doroslym zyciu duzo sie nie zmienialo. Nawet jak osiagali jakis sukces zawodowy to byli malo lubiani w pracy i nie mieli znajomych. Po prostu niektorzy maja taki charakter mieczaka i tyle.

@miki4ever: ooo, mamy tutaj psychopatę. Każda ofiara, którą gnębiłem, sobie na to zasużyła, bo "okazała się" chujem xDDDD Na pewno tak było

•  

@dymitrop: Bo bylo:) Tzn. moze nie kazda, ale kazda, ktora gnebilo sie dluzej niz pare dni.

Byli tacy, ktorzy po paru dniach szydery potrafili sie odgryzc lub nawet mnie osmieszyc, po czyms takim zazwyczaj panowal pokoj, ale jak ktos dawal sie dluzej gnebic, to zazwyczaj byla ofiara losu niewarta wspolczucia.

•  

@miki4ever: No cóż. Współczuje twoim znajomym, bo skłonność do takiej wiktymizacja jest jedną z głównych cech wyróżniającą psychopatów. Arogancja i pogarda dla drugiego człowieka się z ciebie wylewa, co też potwierdza powyższą tezę

•  

jak wy spotkacie niebezpiecznego patusa w ciemnej uliczce pytającego o problem to też go zaatakujecie zamiast uciekać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bellie: patus w uliczce może zabić a kolega ze szkoły nie

+: Ciulahej, i8s85xd +1 inny
    •  

Na wszelki wypadek naucz go też, że jakoś tak od 17. roku życia uderzy śmiecia, a idzie siedzieć jak za człowieka ;)

@PiccoloGrande: chuja prawda, w Polsce można napierdalac ludzi bezkarnie, dopiero jak im coś konkretnego zrobisz to będzie problem. No chyba, że trafisz na kogoś kto ma rodzinę w odpowiednim miejscu.

•  

chuja prawda, w Polsce można napierdalac ludzi bezkarnie

@r4do5: Aha, no dobrze, to w takim razie przyłącz się do synka, może dostaniecie wspólną celę ʕ•ᴥ•ʔ.

+: B....e
    •  
      B....e

0

@r4do5: tez moze, calkiem niedawno, kilka lat temu byla taka akcja w polskiej szkole.

•  

@PeterGosling: problem jest w kadrze i przykładzie z góry, który każe budować zgodę, ale po prostu tak kurwa się nie da. Nie z każdym. Dla mnie podstawówka i gimnazjum to była jedna wielka zbieranina, którą sam średnio wspominam. Dopiero szkoła średnia i studia to byli inni ludzie, którzy wiedzieli po co tam są.

W podstawówce najlepszym wytłumaczeniem i sposobem na odjebanie się typa to była bomba w ryj. W podstawówce od początku bardzo dobrze się uczyłem, bo byłem kumaty, ale z kolei musiałem walczyć o swoje ja i na świadectwie wyglądało to tak, że oceny były bardzo dobre, a zachowanie ocierało o naganne. Co najlepsze to ja byłem winny, bo jak można się bić? Lepiej znosić wszystko i patrzyć jak po mnie jadą?

Musiałem się ogarnąć, bo niby groził mi poprawczak. Plus jest taki, że później już miałem większy spokój, bo każdy znał mój radykalizm w wymierzaniu sprawiedliwości i do bójek z moim udziałem dochodziło rzadko, bo rzadko były jakieś zaczepki przekraczające granice. Ponoć nasza szkoła była jedną ze spokojniejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg mnie w szkołach w kadrze zarządzającej i jako wychowawcy powinni być faceci - faceci, nie pizdy. Taki prędzej zrozumie powagę sytuacji zamiast pierdolić jakieś dyrdymały o byciu grzecznym.

•  

@r4do5: śmiechłem na loł king xD

•  

To juz dyskusja, czy pierwsze bylo jajko czy kurczak. Ja wiem po prostu, zeby takie osoby omijac z daleka, zero wspolczucia.

@miki4ever: Zawsze pierwsze jest gnębienie, gdyby nie to, to nikt z nich nie traktował życzliwości wobec nich jako próby oszukania.

•  

No cóż. Współczuje twoim znajomym, bo skłonność do takiej wiktymizacja jest jedną z głównych cech wyróżniającą psychopatów. Arogancja i pogarda dla drugiego człowieka się z ciebie wylewa, co też potwierdza powyższą tezę

@dymitrop: Typ, któremu odpowiadasz już kiedyś pisał, że bycie przegrywem to wybór.

•  

Albo napierdalasz albo cie napierdalają. Nie ma inaczej.

•  

@esci: Ja tam zawsze uczę córkę aby lała ile wlezie każdego, kto jej dokucza.

•  

@dymitrop: Typ, któremu odpowiadasz już kiedyś pisał, że bycie przegrywem to wybór.

@push3k-pro: no to wszystko jasne

•  

@esci: Z perspektywy czasu sobie myślę, że te dręczące przygłupy powinny dostać za dzieciaka jeden srogi, porządny wpierdol od rówieśników. Szybko by się cyrki skończyły gdyby solidarnie klasa/rocznik zajęli się delikwentem. Bierne nauczycielki to też był cyrk, trzeba być ślepym aby nie zauważyć kto jest prowodyrem i zawsze szuka zaczepki.

•  

@push3k-pro: @dymitrop:
      Ja myślę, że to najpierw był autyzm i przegryw. Nie potraficie tego ocenić obiektywnie. Ja jednak doskonale pamiętam szkolne ofiary i w każdej nowej szkole od pierwszego dnia było wiadomo, że to ta osoba. W liceum przez tydzień był z nami koleś dla którego to było już piąte liceum bo w każdym go przesladowali. I gdyby nie poszedł na indywidualne to byłby przesladowany w kolejnych stu.

To nie jest przypadek, nie ma tajnego losowania na kim się wyżyć. Ja nigdy nie brałem udziału w takich gównach ale mimo to widziałem, że żadne z nich aniołki. Jak na chwile zostawali z dala od swoich oprawcow było widać, że są chujowymi ludźmi.

Tag przegryw tylko mnie umacnia w tym przekonaniu.

•  

@dymitrop: Ja mam ogólnie mocno wysokie mniemanie o sobie:)

•  

córkę lvl 3 już uczę technik samoobrony ;D przewraca mnie na łóżku, ja stawiam opór. z rówieśnikami bez problemu sobie poradzi. a w 4 lvl idzie na karate ;D

•  

@esci: oglądaliscie film dzikie historie ?( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@Koshnei: nic innego nie zrobisz, bo jak się postawisz, to ci po prostu wpierdolą. Często nie ma po prostu rozwiązania w takich sytuacjach i chuj, trzeba to przetrwać. Nawet jak zakapujesz do rodzica/nauczyciela, to cię później znajdą grupką na mieście albo w drodze do szkoły. Współczuję tym, co tak są dręczeni, ale rzadko kiedy jest tutaj jakiekolwiek dobre rozwiązanie.

•  

@Pierorzek: co to znaczy chujowymi ludźmi? Potrafisz to zdefiniować? Bo mi to wygląda jak na pustosłowie, po prostu przypinasz ludziom, którym sam gnębiłeś lub obserwowałeś jak ich gnębiono, brzydkie łatki, żeby nie mieć wyrzutów sumienie. Zastanów się nad tym, czy potrafisz przytoczyć konkretne sytuację, które sprawiały, że masz tak złą opinię o tych ludziach, to po pierwsze, a po drugie to musiałbyś przemyśleć, czy przypadkiem nie wybierasz przykładów, które akurat popierają twoją tezę (i nie ignorujesz tych, które jej zaprzeczają)

Jestem ciekaw jak sam zareagujesz w życiu, jeśli ktoś Ci zdrowo dojebie i nie będzie chciał się odczepić - będziesz wtedy wierny swoim przekonaniom i powiesz, że ludzie Cię gnoją dlatego bo jesteś chujowy ? XD (mimo że wiesz, że gnoją Cię dla jaj albo dla własnych korzyści)

•  

@suqmadiq2ama: możesz dać źródło do tej wypowiedzi? Chętnie bym przeczytał/obejrzał/posłuchał całości

•  

@dymitrop: Daremny Twój trud, niepotrzebnie się produkujesz przed osobami którym ich potencjał intelektualny nie pozwoli zrozumieć nawet tak oczywistych ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Flutter_M_Shydale: Być może masz rację. Jak ktoś nie ma empatii, to cudzy ból jest dla takiej osoby kompletną abstrakcją, ale jak ich zacznie boleć, to nagle staje się sprawą uniwersalnej wagi

•  

@suqmadiq2ama: możesz dać źródło do tej wypowiedzi? Chętnie bym przeczytał/obejrzał/posłuchał całości

@LajfIsBjutiful: łap

źródło: youtu.be

•  

@dymitrop: To nawet nie jest kwestia empatii, tylko zrozumienia pewnych mechanizmów kształtujących osobowość.

•  

@Pierorzek:

Ja myślę, że to najpierw był autyzm i przegryw. Nie potraficie tego ocenić obiektywnie. Ja jednak doskonale pamiętam szkolne ofiary i w każdej nowej szkole od pierwszego dnia było wiadomo, że to ta osoba. W liceum przez tydzień był z nami koleś dla którego to było już piąte liceum bo w każdym go przesladowali. I gdyby nie poszedł na indywidualne to byłby przesladowany w kolejnych stu.

To nie jest przypadek, nie ma tajnego losowania na kim się wyżyć. Ja nigdy nie brałem udziału w takich gównach ale mimo to widziałem, że żadne z nich aniołki. Jak na chwile zostawali z dala od swoich oprawcow było widać, że są chujowymi ludźmi.

Tag przegryw tylko mnie umacnia w tym przekonaniu.

Yhy, mam nadzieję, że tylko trollujesz.

•  

@dymitrop: czytałeś kiedyś tag przegryw? 99% z nich nienawidzi innych ludzi i życzy im jak najgorzej. Tam siedzą takie gnębione dzieci i można poczytać co mają w głowach.

Ja akurat jestem pacyfistą i wolałbym żeby przemoc w żadnej formie nie istniała. Jednak nie da się zaprzeczyć, że osoby prześladowane w szkole od samego początku odstają od grupy jeszcze przed prześladowaniem. I jestem przekonany, że uważają się za lepszych od "normictwa", "julek", "oskarkow" zawsze gotowi znaleźć wady u kolegów i koleżanek. Osoby potem prześladowane przychodząc do grupy wyglądają jak ten koleś z mema

Taka postawa zawsze będzie wywoływać agresję.

źródło: wykop.pl

•  

@push3k-pro: to od czego twoim zdaniem zależy czy ktoś jest lubiany czy nie? Od rzutu monetą?

•  

czytałeś kiedyś tag przegryw? 99% z nich nienawidzi innych ludzi i życzy im jak najgorzej. Tam siedzą takie gnębione dzieci i można poczytać co mają w głowach.

@Pierorzek: Tak i to nieprawda. A w dodatku tag przegryw nie jest reprezentatywny dla wszystkich ofiar

Jednak nie da się zaprzeczyć, że osoby prześladowane w szkole od samego początku odstają od grupy jeszcze przed prześladowaniem.

Da się. A nawet gdy odstają z grupy, to nie w sposób, który próbujesz tutaj przedstawić.

I jestem przekonany, że uważają się za lepszych od "normictwa", "julek", "oskarkow" zawsze gotowi znaleźć wady u kolegów i koleżanek.

To działa w dwie strony XD I Ty tutaj dobitnie pokazujesz, że sam uważasz się lepszy od przegrywów, więc w sumie robisz to, co sam krytykujesz

Taka postawa zawsze będzie wywoływać agresję.

Jak czyjaś postawa/sposób bycie Ci sie nie podoba, to tą osobę olewasz. Przemocy fizycznej nie da się usprawiedliwić w żaden sposób - pierwszy po nią sięgasz, zawsze jesteś oprawcą, nic nie działa na twoją obronę

•  

@r4do5: Ja tak nauczyłem i co chwile telefony ze szkoły, że dziecko się bije. Jak potem gadam z córkami (tak, córkami) to się okazuje, że ta czy tamten się zaczepiał i zabrał to czy tamto myśląc, że ujdzie na sucho a tu buła na oko i ryk na pół szkoły, że po rodziców dzwonią. Jeżeli przegrywy już teraz narzekają na dziewczyny to co to będzie jak pokolenie takich jak moje wyrośnie i zacznie sprzedawać gongi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@r4do5: a na koniec hammerfisty

•  

@dymitrop: jak już pisałem ja się w takie gówno nie bawię ale gdyby moje dziecko było prześladowane to poza zmianą szkoły przyjrzałbym się jego zachowaniu.

Bo skoro to nie zależy od ofiar, to dlaczego w każdej kolejnej szkole są traktowani tak samo? Gdyby to było zupełnie niezależne od zachowania ofiar, to zmiana otoczenia rozwiązywałaby problem. Jaka jest szansa że dwa razy z rzedu padnie na to samo dziecko? Trzy razy z rzędu? Cztery, pięć i więcej?

Nie ma usprawiedliwienia dla przemocy, ofiara nic nie musi robić bo jest niewinna ale dla swojego dobra powinna zastanowić się nad przyczyną.

I tak, uważam się za lepszego niż osoby życzące wszystkim śmierci, generalnie dosyć nisko cenię terrorystów ¯\_(ツ)_/¯

•  

Bo skoro to nie zależy od ofiar, to dlaczego w każdej kolejnej szkole są traktowani tak samo? Gdyby to było zupełnie niezależne od zachowania ofiar, to zmiana otoczenia rozwiązywałaby problem. Jaka jest szansa że dwa razy z rzedu padnie na to samo dziecko? Trzy razy z rzędu? Cztery, pięć i więcej?

@Pierorzek: Jest niezależne od zachowanie, ale może być zależne od wyglądu. W każdym miejscu znajdziesz hienę, która chce się powyżywać na słabszych, a jeśli jeden dzieciak należał do grupy najsłabszych w jednym miejscu, to całkiem prawdopodobne, że będzie też najmniejszy/najsłabszy w innym. Tak samo jeśli chodzi o brzydotę, której postrzeganie jest uniwersalne - jeśli Ty myślisz, że ktoś jest brzydki, to możesz być pewny, że niemal 99% ludzi pomyśli to samo. Nie musi być żadnej zmowy za plecami - i sugerowanie czegoś takiego z twojej strony jest po prostu śmieszne. Oprawca wybiera sobie kogoś, kogo ze względów fizycznych będzie najłatwiej zgnoić no i tyle

Zmiana otoczenia często rozwiązuje problem, ale nie da się zaprzeczyć że niektórzy ludzie lubią gnoić nowych "dla zasady" - a więc tutaj masz odpowiedź, dlaczego czasem to nie działa

Nie ma usprawiedliwienia dla przemocy, ofiara nic nie musi robić bo jest niewinna ale dla swojego dobra powinna zastanowić się nad przyczyną.

Tak, powinna. Nigdy nie napisałem nic innego, więc nie wiem po co to piszesz.

I tak, uważam się za lepszego niż osoby życzące wszystkim śmierci, generalnie dosyć nisko cenię terrorystów ¯_(ツ)_/¯

Twoja arogancja zaczyna być tak śmieszna, że zaczyna przypominać parodię samej siebie. To ciekawe, że nisko cenisz terrorystów - twoja mentalność niewiele się od nich różni

•  

@Pierorzek:

Bo skoro to nie zależy od ofiar, to dlaczego w każdej kolejnej szkole są traktowani tak samo?
      Ty nie widzisz, albo udajesz, że nie widzisz, że ci ludzie najpierw byli gnębieni, bo byli słabsi, dziwni, dziwnie mówili, dziwnie byli ubrani albo jakaś inna drobna pierdoła, a dopiero potem nabrali charakteru osoby wycofanej, nieufnej, nieogarniającej prostych zachowań. To jest wyuczony mechanizm. To, że oni się tak zachowują to jest wina tylko i wyłącznie tych, którzy gnębią, nikogo innego. Czekam, aż zwalisz na ofiary gwałtów winę za bycie zgwałconym, bo chodziły skąpo ubrane. Radzę ci nie pisać nigdy takich rzeczy, bo ktoś cię kiedyś skojarzy i zrobi ci potężną krzywdę.

+: renn

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Widzę, że coraz częściej na wykopie pojawiają się krytyczne opinie nt Pana Sergiusza Górskiego znanego jako thenitrozyniak. Sam te nieprzychylne opinie podzielam i osobiście bulwersuje mnie fakt, że do tej pory żaden z innych twórców nie postanowił się bliżej przyjrzeć jemu i w jakimś filmie podsumować jego działalność.

Wg mnie jest to aktualnie najbardziej szkodliwy kanał na YouTube. Gość potrafi życzyć śmierci rodzicom swoich widzów, z jego streamów można byłoby stworzyć cała kompilację składająca się z mocno ordynarnych wyzwisk. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma on ogromny wpływ na młodszą widownie, jego styl bycia jest atrakcyjny dla młodszych widzów i wiem, że wiele dzieciaków go naśladuje. Do tego chwalił się on jazda w graniach bodaj 300km/h, a sam już kilka razy rozbił się samochodem. Na jego tweeterze często widuje wyśmiewanie biedniejszych ludzi i po mimo, że to żarty to ze względu na jego wpływ i siłę przebicia wiele dzieciaków małpuje jego wypowiedzi, usiłuje się do niego upodobnić. Generalnie jakby zebrać wszystko co on w internecie robił, to by się okazało, że gra w jednej lidze z Kamerzystą.

No i oczywiście oszukiwanie dzieci nq ruletkach w cs go i często tutaj wspominanych serwerach metina, a przypuszczam, że na tym nie koniec i na pewno jakieś inne oszustwa z jego strony były, wulgarne wypowiedzi nt także innych twórców, chociażby notorycznie zaczepianie nieuczesanej, a gdy dostał ripostę wymierzoną w Sandrę, to się obraził i manipulował swoimi widzami i nastawiał przeciwko niej. Wydaje mi się, że gdyby ktoś pokroju #gargamel się pofatygował i stworzył film na temat tego ancymona wybuchłaby drama na poziomie tej z kamerzysta. No bo porównajmy szkodliwość takiego #rezyserzycia czy nawet mocno nielubianą aktualnie #wersow a nitra ;). Sam gargamel stworzył film nt uprzykrzania ludziom pracy, to co można powiedzieć o całokształcie działalności nitrozyniaka, który wypłynął z dzwonienia i obrażania randonowych ludzi, w tym pracowników pizzerii? #wardega pewnie nie nagra, bo ma z nim dobre relacje, ale może my jako wykop coś z tym zrobimy?
    #friz #famemma dla zasięgów #polskiyoutube
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

wiesz jak jest ja to pracuje w korpo międzynarodowym jestem kimś nie to co te fizole przy łopacie

odpowiedzi (39)

• odpowiedzi (15)