Wpis z mikrobloga

Raz w życiu grałem bardzo dawno temu, i mi się podobał. Może dlatego, że określany jest jako gimbusiarski mod, a ja wtedy byłem gimbusem. Pamiętam jakieś pojedyncze sceny, fragmenty gry, i pamiętam, że klimat jakiś tam był. Na wykopie ten mod jest wyśmiewany zwłaszcza dubbing (grałem bez, chyba jeszcze nie było), a chętnie bym sobie go też ograł żeby przypomnieć czy taki zły jest faktycznie.
@tibijski_zielarz: Gra się przyjemnie, poziom faktycznie trochę nierówny ale to w sumie każdy gothic na to cierpi, dubbingu nie instaluj bo jest tragiczny, co do fabuły wprowadzonej przez twórców, taka sobie, ani zła ani dobra ale wydaję mi się że warto ostatecznie zagrać( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tibijski_zielarz: Najlepszy mod do G1. Dodaje to co Noc kruka do G2 czyli zawartość, nowe wątki i lokacje. Ja osobiście nie odpalam G1 bez MT bo to nie ma sensu, nic tam nie ma. Dubbing jest ok, nie jest tak zły jak mówią. Jak już się wię jak grać to jest łatwy, najważniejsze to zrobić jak najszybciej arenę w lesie by zdobyć zamrażający miecz i od tego momentu jest łatwo.