Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, bo pojawił się zarzut #4konserwy że #neuropa nie bierze udziału w dyskusjach z Wami.

Postanowiłem spróbować z @nicolai który zarzucił akurat @eoneon że @eoneon nie bierze udziału w dyskusji.

Na zwrócenie uwagi, że zarzut wobec @nicolai dotyczył nieprzeczytania książki - i to dość zasadny zarzut - trafiłem prawie od razu na #czarnolisto

I moje pytanie brzmi: czy Wy się dziwicie, że #neuropa może uznawać takie rozmowy za pozbawione sensu?

https://www.wykop.pl/wpis/54683159/eoneon-i-sie-obrazil-tylko-oni-moga-odpisywac-po-n/

#tygodnikneuropa #bekazprawakow #prawackalogika
Zepelin9 - Mam takie pytanie, bo pojawił się zarzut #4konserwy że #neuropa nie bierze...

źródło: comment_16097817035drT90IxSD4cIsEEWbJzhq.jpg

Pobierz
  • 4
@Zepelin9: Tak tylko podpowiem że Cebul to jest jeden z najbardziej prawackich prawaków na wypoku, wchodzenie z nim w jakiekolwiek interakcje, poza wyśmiewaniem, jest totalnie bezcelowe - to jest unikalne połączenie cech zioma który bardzo lubi sobie przymanipulować lub wręcz kłamać jak z nut, byle wyszło na jego, mający fetysz "mah opinion iz da best" i, na dodatek, jest uparty jak osioł, całkowicie zamknięty na argumenty, jakiekolwiek, godzące w wizję którą