Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Właśnie wracam autem z #randkujzwykopem i słuchajcie co się #!$%@?ło, bo brak mi słów...

Poznaliśmy się jakiś tydzień temu, no i postanowiliśmy się w końcu spotkać, bo dziewczyna co prawda plus size i trochę przygłupia, ale naprawdę zajebiście się nam gadało i ogólnie chciałem poruchać w tym roku. Naprawdę myślałam, że coś z tego będzie, bo laska napalona, pisała mi co to ona nie robi w łóżku, anal, piss, połyk, trójkąty, przypalanie, duszenie. Jako, że ona nie ma auta, prawka i piwniczy w domu, to umówiliśmy się u niej w mieszkaniu. Dla mnie lepiej, bo od razu można przejść do sypialni. Odebrałem ją swoim wozem z pracy i za niedługi czas byliśmy już u niej na chacie. Miła atmosfera, kolacja, winko, Netflix... no i jakoś po paru minutach się wszystko tak rozluźniło, że zaczęła mi się dobierać do majtek i szeptać na ucho co mam jej zrobić... po czym wstała, otworzyła szufladę i wyjęła NDA do podpisania, że się zgadza na ostre ruchanie i że nie oskarży mnie o gwałt tylko żebym ją porządnie zerżnął we wszystkie dziurki i spuścił jej się na ryja. No ja #!$%@?ę... Jestem pewien, że siedzisz tutaj na Wykopie Ty chory #!$%@?. Ta strona doszczętnie sprała Ci mózg. Oczywiście podpisałem się fake nazwiskiem, wyruchałem szmatę, aż sąsiad wyszedł na balkon zapalić, ale więcej tam nie wrócę ( )

#logikarozowychpaskow #seks
  • 6