Wpis z mikrobloga

Witam potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy, tak aby nikt już nie dał się naciągnąć. Tak zwany żurnalista.pl sprzedaję bluzy w swoim sklepie internetowym milosc.co.

Nie wysyła on towaru, i jest problemem z zwrotem pieniędzy !

Do tego kasuje i blokuje komentarze, które o tym mówią.

Reklamuje się ciagle z nowymi promocjami.

Pomóżcie ,żeby inny już nie oszukał
#oszukujo #pomocy #afera
WillyWonka - Witam potrzebuje pomocy w nagłośnieniu sprawy, tak aby nikt już nie dał ...

źródło: comment_1610062554XXqOe8EoXQu0gkFZmA9ag7.jpg

Pobierz
  • 18
Moja żona kupila bluze za 150zl 21.01.2021 i cisza...
Firma ma polaczenia miedzy zurnalista.pl, milo.sc i milosc.co.
W regulaminie milo.sc jest kontakt marta@zurnalista.pl i dane firmy: Dawid Swakowski NIP:956-23-07-151 REGON:341575080

Chyba trzeba sie z tym na policje przejść
@WillyWonka
Dorota Gardias - kim jest jej chłopak?

Życiowy partner Doroty Gardias to pisarz i były raper ukrywający się pod pseudonimem "Żurnalista.pl". Co więcej, prowadzi markę odzieżową "Miło(ść)", oferującą bluzy, kurtki oraz biżuterię. Jak podaje na Facebooku, urodził się w 1969 roku. Jest pasjonatem tatuaży, co widać po zdjęciach, które publikuje na Instagramie. Na lewej dłoni ma wytatuowany rocznik "1946".
@WillyWonka: podczas mojego małego śledztwa udało mi się dotrzeć do informacji, jakoby Dawid Swakowski prowadził działalność, którą opisałaś, zarejestrowaną w Toruniu przy ulicy Jana Matejki 34 lok. 16/18. Co więcej, udało mi się dotrzeć do jego numeru telefonu, z którego skrzętnie odrzuca połączenia przychodzące i "prosi o wiadomość" w SMSie. Bardzo sprytnie – od razu może zablokować oszukanego kupującego.

Ale jeśli chcecie podzwonić drogie Mireczki i nakłonić go do wysłania jednak
beznazwiska - @WillyWonka: podczas mojego małego śledztwa udało mi się dotrzeć do inf...

źródło: comment_16179576623NizffKFL9c2qFBBbbo7Xs.jpg

Pobierz
@WillyWonka: @RickLittleBrick: @marmolada233: @beznazwiska:

Dzisiaj trafiłem na ten post przypadkiem. Zastanawia mnie jedno - czy Dawid Swakowski i zurnalista.pl (mający 450k obserwujących na instagramie i jeden z najczęściej słuchanych podcastów na Spotify) to ta sama osoba? Gość nie wygląda na 53 lata, więc zgaduje, że to fejkowy wiek urodzenia.

Jednak jak ktoś potrafi pogoogląc to okazuje się, że niejaki Dawid Swakowski to niezły oszuścik i oszukał już wiele