Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMEN!

Do naszej #wykopdartsleague zapisało się 26 osób! Jest to zdecydowanie ilość, której się nie spodziewałem, przez co nie wiem jak nas wszystkich podzielić. Wiem, że nie zadowolę każdego, dlatego pewnie i tak ktoś będzie miał jakieś uwagi. Jednak jako organizator postanowiłem zrobić to po swojemu, a o to jak ja wyobrażam sobie podzielenie zawodników na grupy i dalsze "życie" naszej wykopowej ligi.

Na początek korzystając ze strony internetowej podzielę każdego LOSOWO do 3 różnych grup, gdzie będzie się toczyła normalna gra taka, jak napisałem w poście z zapisami. Czyli każdy z każdym po dwa mecze. I to będzie ta najbliższa przyszłość naszej ligi. Natomiast po zakończeniu tej edycji, z każdej grupy 3 osoby z największą ilością punktów awansują do takiej Pierwszej ligi wykopu. Następne osoby z miejsc 4-6 awansują do Drugiej ligi, a osoby z miejsc 7-9 do Trzeciej ligi. Dzięki temu będziemy już na następnej edycji mieli osoby na podobnym poziomie walczących między sobą.

To jest moja wizja dalszej przyszłości tego tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyjdzie nie wiem, czy będzie nadal tylu chętnych - też nie wiem, ale myślę, że jest to dość ciekawe wyjście. Oczywiście osoby "nowe", które zdecydują się dojść do ligi po tej edycji będą musiały zaczynać od najniższej, Trzeciej ligi. Jeśli ktoś nie będzie chciał grać w kolejnej edycji - następna osoba z danej grupy wejdzie na jego miejsce.

Przypominam, że nie gramy o żadne laury i chwałę, tylko chcemy się dobrze bawić i sprawdzić przy okazji nasz poziom z innymi Wykopkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeśli jest jeszcze ktoś chętny, proszę o zapis, bo żeby już było po równo, to potrzebujemy 27 osób. Ale z 26 też spokojnie zagramy.

Co powiecie na taką formę rozgrywania ligi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykopdartsleague #dart #darts
  • 10
@camefor: Nie widzę lepszego rozwiązanie prawdę mówiąc, jak najbardziej jestem na tak. Nawet jak zrobią się z tego dwie ligi to i tak każdy będzie miał jakieś przetarcie przed ligą i po prostu więcej gry czyli więcej funu ;)
Can’t w8 m8