Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Gale mistrzów sportu mógł eee wygrać kto? Robert Lewandowski, brawo Romku... Zamiast cieszyć się zwycięstwem polskiego chłopaaaa kkk... kaa, to wiecie co ja eee słyszę? A to Iga Świątek powinna, a to Stoch...? A ja wam zadam take pytanie... czy wy wiecie, w co teraz gra Iga Świątek? W tenisa, czyli w co? Czyli pallone z XVI wieku z Italii, brawo panie Romanie... Ja wam muszę powiedzieć, że ja eee grałem kiedyś w Serie A i zapewniam was, że tam nikt tam poważnie nie patrzy na tako dyscypline. Co proszę? Ty Bożydar mówisz, że Matteo Berrettini, ale to jest młody chłopak... Ale jak, że ja tyle opowiadam o dawaniu szans młodym? Panowie, ja nie tylko eee mówię, ale żeśmy jako PZPN wprowadzili system Pro Junior. My tu w Polsce lubimy polemikie, my lubimy dyskutować, ale my tu od wczoraj kreujemy atmosferę, że eee teraz to tylko tenis. A ja tu mam ze sobą tako książkę... Co tu jest na okładce na...? Napisane, Romeczku? [Kołtoń odczytuje: BONIEK]. Zgadza się. No i jak to eee jest, że zewsząd słyszę, że Boniek się nie nada...? Nadaje, a tu o nim książki piszą? Co takiego? Ale jak, że o Jurku też napisali?! Ale zaraz, chwileczkę... Jaki "Mistrz i Małgo... eee... rzata"?! No nie panowie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać... Ja apeluję o trochę zaufania wobec eee Jureczka i sami zobaczycie niedługo, że eee było warto.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy #galamistrzowsportu
źródło: comment_1610240089qZdA6J7nNdV4l7UQ6rHiu9.jpg