Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
jakie jest wasze najgłupsze marzenie?
ja chciałbym na starość otworzyć budkę z kebabem

teraz mam w sumie 20 lat to nie wiem jak będę wyglądał na starość, ale np. mam czarny zarost i ciemne włosy i dużo osób mówi mi że wyglądam jak Turek (ehh w sensie no wyzywają mnie od ciapatych)

na dodatek bardzo wiele kebabów w życiu zjadłem - mam taką zasadę że jak gdzieś jadę to muszę tam #!$%@? turasa. w kebabowni czuję się jak u pana boga za piecem, a zapach sosu czosnkowego działa na mnie lepiej niż słodka woń perfum na najpiękniejszej modelce.

może Bóg zesłał mnie na świat po to żebym został mistrzem kebabów?

  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@karygodnykartofel: stary taki sos jest najlepszy i idealnie współgra z kebabem - oczywiście jeśli przyrządzisz go poprawnie

chyba największym grzechem jaki można popełnić jest robienie cienkiego ciasta na wzór tortilli. najlepiej to placek wypiekać na miejscu, z dodatkiem mąki, tak, że ta mała jeszcze gdzieniegdzie zostaje na placku i dzięki temu kebab ma taką przyjemną fakturę.

do tego połączenie świeżych warzyw z sosem z dodatkiem mięty i skropienie całości świeżym sokiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@welin: może...

kurde zawsze mnie jarały te państwa arabskie. strasznie mi się podoba ta zwarta architektura i aromatyczna kuchnia. na dodatek lubię muzykę acapella a w islamie nie można grać na instrumentach bo wtedy się Allah #!$%@? i cię dojeżdża po śmierci