Wpis z mikrobloga

@Abaddon84: Z protipów
Everton raczej z blankiem, ale nie na 100%
Newcastle i Villa dgw, ale nie na 100%

Must have raczej Bruno Salah i KDB. TC raczej bym nie dawał bo żaden nie pokazuje jakiejś wybitnej formy. Jak masz fajną grającą podwójnie ławkę to BB, ja jestem na styku, bo Leeds - Sou wypadło ale może się uprę

Jak coś kupować to City i West Ham. Dla odważnych Foden i
@Vojtazzz: nie stać mnie na Salaha :< musiałbym nastukać -8 p karnych

Edit: jak tak liczę, to gorzej, musiałbym wyrzucić Kane/Grealish/Fernandes/De Bruyne, bo sam Zaha+Calvert+Jakiś random nie pokryją Salaha i alternatyw
@Abaddon84: ja wywaliłem DCLa za Watkinsa, ale niestety jest to podyktowane sytuacją finansową, normalnie brałbym pewnie kogoś innego, Martial ostatnio potrafi fajnie zagrać i ma podwójną kolejkę. Na plus jest to, że Watkins ma 2 mecze w tej kolejce, ale na minus, że są to mecze z Evertonem i City ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedyną zamianę jaką jeszcze rozważam (ale za -4 już) to KDB za Salaha,
@Abaddon84: ciężki wybór, wg mnie Salah jest spoko opcją, bo Liverpool teraz długo odpoczywa-bo pauzował, a De Bruyne ciągle gra i mieli kolejkę teraz. Do tego w nadchodzącej kolejce City ma dwa dni odpoczynku, a Liverpool jeden. De Bruyne chłopaki karniaki zabierają ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze kwestia Fernandesa co lubi grać na wyjazdach, a Liverpool bez van Dijka, wiec tu można coś ugrać. Mnie Vardy