Wpis z mikrobloga

Nie wiem ilu z Was to ogląda, ale dawno się tak nie uśmiałem oglądając Undisputed. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze 2 miesiące temu gdy dookoła krążyła plotka, że Harden być może dołączy do Brooklynu to mówił, że nie lubi zbytnio tego pomysłu i że to nie wypali. Nawet wczoraj mówił podobnie. Teraz drze mordę jak #!$%@?, jeszcze nie zagrali żadnego meczu razem a ten już im dał mistrzostwo i mówi, że ogólnie wszystko będzie perfecto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to jak ktoś chce się pośmiać z hipokryzji i ogólnie z typa, którego chyba jedynym celem życiowym jest hejcenie LBJ'a to gorąco polecam częściej oglądać. :D No i do tego Shannon zawsze znajduje świetną odpowiedź na jego głupie #!$%@?, co sprawia, że tylko jeszcze lepiej się to ogląda. :D #nba
https://www.youtube.com/watch?v=dFqyea0N3nM
  • 3
@iAmTS: Ja wiem, że to tak wygląda - specjalnie, żeby podbić oglądalność dyskusją. Czasami (ale bardzo rzadko) zdarza się, że obaj się w jakieś kwestii zgadzają i to nieraz się lepiej ogląda niż gdy jeden drze ryja cały czas. ;)
Mimo, że jest to w pewien sposób 'reżyserowane' (tzn. fakt, że się ze sobą nie zgadzają) to same dyskusje są bardzo naturalne i z obu stron padają rozsądne argumenty (chociaż tutaj