Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki (), po raz kolejny pokazaliśmy że Mirko to jedna wielka rodzina, jestem w szoku rezultatem zrzutki. Dziadkowi będę to musiał przekazać na spokojnie żeby serce wytrzymało! tak jak obiecałem zwycięzca zegarka został wylosowany. Zwycięzcą w #rozdajo zostaje @JimS Proszę o kontakt w celu podania adresu do wysyłki. Filmik z losowania poniżej. Wszystkim wplacajacym bardzo dziekuje.

Co do zbiórki. Postaram się wszystko ogarnąć do końca miesiąca. W nadchodzącym tygodniu będziemy się kontaktować ze schroniskami z zapytaniem o najważniejsze potrzeby, dowiemy się jakiej firmy kupować produkty, jakiego rodzaju itp. Wiem że oprócz karmy potrzebne są również takie produkty jak pralki, karcher, węgiel, koce, ręczniki, obroże, smycze, siano itp. Oczywiscie przekażę foto/video relację tutaj na Mikroblogu. Dziękuję jeszcze raz, czekajcie na dalsze informacje!
https://youtu.be/xMFlwXQuRCY
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam i chciałem tylko poinformować że potrwa to jednak troche dluzej niz myslelismy. Dostawy się opozniają :/ Mam nadzieje ze w ciagu tygodnia wszystko załatwimy.