Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #reinyan007 #virtualyoutuber #hololive #sakuramiko #anime #pixiv #

Mordeczki polecacie jakieś anime z 2019/2020 albo nawet z tego roku, aby było takie bezsensowne, lekkie komediowe? Takie aby się odmóżdżyć przed snem :D

Coś w stylu Asobi Asobase, Blend S, Yuru Yuri, Nichijou ¯\_(ツ)_/¯

No i oprócz Kaguya-sama, bo to powoli od roku oglądam xD
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #reinyan007 #virtualyoutuber #hololive #sakuramiko #ani...
źródło: comment_1611003172cgh7q5f6yF5UHTRi6wWdVw.jpg
  • 19
@BlackReven: może nieco starsze, ale z komedii moją ulubioną jest Danshi Koukousei no Nichijou (Daily Lives of High School Boys). Z ostatniego roku w sumie obejrzałem do tej pory chyba tylko Tonikaku Kawaii (przeurocze, bez dramy, po prostu urocza para robi urocze rzeczy mieszkając razem) i rent-a-girlfriend, które było spoko, choć były momenty, gdzie z żenady musiałem rozchodzić co robi główny bohater xD
@CzosenWan: Danshi Koukousei no Nichijou oczywiście must have widziałem :D
Co do Tonikaku Kawaii i rent-a-girlfriend to właściwie wolałbym nic nie oglądać o romansidłach ()

@LatajacaPapryka512: O w sumie DanMachi i KonoSuba było zajebiste to można dać szansę ( ͡^ ͜ʖ ͡^)

@kinasato:
Wasteful Days of High School Girl - Właśnie zauważyłem, że mam nawet w PtW, tylko na początku jakiś był
@BlackReven:

Wataten
Joshikousei no Mudazukai
Machikado Mazoku
Ishuzoku Reviewers
Dumbbell Nan Kilo Moteru
Hitoribocchi
Chio's School Road
Maoujou de Oyasumi
Murenase Seton Gakuen

Od siebie jeszcze bardzo polecę Non Non Biyori i Senko-san, ale to juz bardziej idzie w kierunku iyashikei.
@mikann: O jezu ile poleceń ||

Widziałem z tego oczywiście Onegai Muscle, bo to wstyd nie znać i zajebiste Chio's School Road :D

Senko-san jakoś mi nie podeszło, a z Non Non Biyori to już tyle memów i filmików było, że się czuję jakbym to już obejrzał xDDD