Wpis z mikrobloga

@Beeercik: kurna wiedzialem ze napiszesz pierwszy, piszac posta pomyslalem kto odpowie pierwszy z obozu xboxa, mysle "pewnie Beeercik" xD

Bardzo odważne słowa w momencie kiedy Sony pousuwało daty premier dla swoich potężnych gier z 2021 ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Beeercik: przeciez pisze, ze chyba pora pakowac manatki :)

No i tylko debil kupiłby Game Passa za 4zł by mieć dostęp do 350 gier, kiedy może kupić
@Dante27: Cóż ja to mam #!$%@?, mam XSX, PS5 już w drodze. :) Ogólnie to na PS5 nie ma nic ciekawego na ten moment, na xboxie i owszem ma być the medium, ludzie opsiują go jako silenthill, także no jaram się. Na pleja zamówiłem najgorsze gówno jakie mogłem (wyrwałem godfall za 120zł xD)
Cóż ja to mam #!$%@?


@mikorys: ja tez, mam ps4 bo z ps5 czekam na cos co warte bedzie kupna konsoli (kupie konsole pewnie z GoW2, a teraz nie chce mi sie przepychac z zamowieniem i nie rozumiem troche tego przeplacania), mam gejpasa i korzystam sobie na tablecie, ale czasem lubie wsadzic kij w mrowisko :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

Po prostu cokolwiek by się nie działo to znajdą się goście co się #!$%@?ą :D
Gdyby Microsoft kupił Naugty Dog to pewnie przeczytałbym 'Pfff no i dobrze, już przy TLoU 2 było widać u nich zjazd poziomu, żadna strata' ( ͡º ͜ʖ͡º)

argument kupowania gier za 350

Mogę zamienić 350zł na 250zł, nawet na 150zł, ale to niczego zmieni.
Zresztą, Sony za potężne Destruction All-Stars
Po prostu cokolwiek by się nie działo to znajdą się goście co się #!$%@?ą :D


@Beeercik: ale ja nigdzie sie nie #!$%@?, od razu zalączyles syndrom oblezonej twierdzy, bo xboxa szkalujo xD

Gdyby Microsoft kupił Naugty Dog to pewnie przeczytałbym 'Pfff no i dobrze, już przy TLoU 2 było widać u nich zjazd poziomu, żadna strata' ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Beeercik: znalezli by sie tacy, przyznam
ja już mam 3 lata za friko panie i co Pan na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@starlight_92: co ja na to, przybij pjone, bo mamy na bank z tego samego zrodla :D

gry beci


@starlight_92: na razie to piesn dalekiej przyszlosci, i oby sie najpierw ogarnela ta becia :)
A jesli piszesz o juz istniejacych to wiekszosc jest tez w psnow, oprocz Doom Eternal chyba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: wiesz, myślę, że MS trochę teraz ogarnie i gier faktycznie zacznie wychodzić więcej, a nawet jeśli nie to i tak lepsze to niż płacić za nie pełna cenę :) ogólnie pisze to dla beki wszystko, bo tak naprawdę obie konsole planuje mieć pod swoim TV :)

Akurat Xbox miał pierwszeństwo, bo nie miałem XO, a PS4 jeszcze mam i nadrabiam zaległości, więc na ten moment PS5 jeszcze nie jest potrzebna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

ale ja nigdzie sie nie #!$%@?

Ale ja nie napisałem, że o Ciebie chodzi przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)

nowke aaa zewnetrzengo studia i tu i tu placisz pelna cene

Za nówkę tak, dlatego napisałem, że 350 można zamienić na 150, żeby przyrównać to do obniżki po pół roku, kiedy taka gra ląduje 'za darmo' w GP.
Oczywiście nie każda, żebyśmy nie musieli jeszcze tego
Ale ja nie napisałem, że o Ciebie chodzi przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Beeercik: (σ ͜ʖσ)

Za nówkę tak, dlatego napisałem, że 350 można zamienić na 150, żeby przyrównać to do obniżki po pół roku, kiedy taka gra ląduje 'za darmo' w GP. Oczywiście nie każda, żebyśmy nie musieli jeszcze tego tematu podejmować ( ͡º ͜ʖ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27:

ale nie wiemy czy MS nagle nie dojdzie do wniosku ze usluga jest w takim razie za tania i nie podniesie ceny


To prawda, pewnie cena kiedyś wzrośnie, tak jak wszystkie usługi drożeją w czasie. Ale raczej wątpię, że będzie to podwyżka w stylu 50% z jaką wyskoczyli wczoraj :D
Dlatego ja zawsze powtarzam, że trzeba się zabezpieczać i ładować subskrypcję na 3 lata do przodu po starej cenie/na promkach/cebulowo
To prawda, pewnie cena kiedyś wzrośnie, tak jak wszystkie usługi drożeją w czasie. Ale raczej wątpię, że będzie to podwyżka w stylu 50% z jaką wyskoczyli wczoraj :D


@Beeercik: my, i jako xboxiarze i jako pesiarze jsstesmy w o tyle #!$%@? sytuacji, ze podwyzka z 10 na 20/25e dla zachodniego uzytkownika nie jest az tak kosmiczna, szczegolnie jak mu dojdzie pare gier AAA rocznie, tak u nas z 40 na 80/100zl