Wpis z mikrobloga

chciałbym tylko powiedzieć, że pies je*** @ING_Bank_Slaski - wszystkie reklamacje rozpatrzone negatywnie, w trakcie awarii nie dało się złożyć zlecenia telefonicznie, więc napisałem w reklamacji wyraźnie że podjąłem taką próbę i skoro rozmowy są nagrywane to niech sobie znajdą i ją odsłuchają. gówno, nic z tego.
reklamacje wysyłane z szablonu ogólnego, nie rozpatrzone w regulaminowym terminie.
ING = kupa gówna, od dzisiaj będę odradzał absolutnie każdemu pytającemu "jakiego maklera wybrać". sprawa jest o tyle śmieszna, że moje reklamacje były honorowe, hajsu domagałem się symbolicznego. na pewno negatywne ROI z tego odrzucenia będziecie mieli 10000%
pozdrawiam serdecznie
#gielda #bojowkaantying #ing
  • 12
@affairz: tyle wpisów o tym było... a ty jeszcze brokera nie zmieniłeś? Ing ma w nosie detalicznych, kasę zarabiają na sfrałdowanych operacjach Rusków i Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już taki upośledzony trading na revolucie jest 100x lepszy jak wszystkie pl platformy inwesycyjne...
@affairz: wg mnie bossa ma najlepszą opcję na polski rynek i zagranicę. Kontakt z brokiem jest. Jak masz, jakieś cięższe pytania to można przejść się do biura i fajnie z nimi się gada, #!$%@?ąc że każdy z nich jest załadowany w jakiś intstrument i w zasadzie przeszkadasz im ale nie mogą Ci tego powiedzieć. Dlatego jak najszybciej rozwiążą twój problem. Mega minusem jest ich comarchowe oprogramowanie pamiętające jeszcze zeszły wiek. No