Wpis z mikrobloga

Widzicie w swoim otoczeniu kobietę, która mimo posiadania rocznego dziecko + karmienia piersią ma skłonności które wskazują na alkoholika wysokofunkcjonującego - wyżej stawia trzy kieliszki wina niż nakarmienie dziecka piersią, jak tylko delikatnie wspomnisz o problemie to rzuca się jakbym jej rodzinę kwiatkiem wytłukła.

Co robić? Niby nie ma co wchodzić w czyjeś sprawy ale wg mnie gdy ktoś sam sobie niszczy zdrowie to pół biedy - gorzej gdy uzależnienia mniej lub bardziej odbijają się na małym dziecku.

Nie wiem, nie znam się, jedyne dzieci jakie mam to w Stardew Valley () ale źle się czuję sama ze sobą gdy widzę takie zachowania i nie reaguję. Jak przesadzam to dajcie mi znać (tu prośba o opinię tych co mają te swoje ‚mini-me’)

#dzieci #dziecko #pytanie #alkohol #pytaniedoeksperta i temat ociera się wg mnie o #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pobierz H.....a - Widzicie w swoim otoczeniu kobietę, która mimo posiadania rocznego dziecko ...
źródło: comment_1611561215jtYcWhTjuV5ZjSUtAiLQbF.jpg
  • 102
@Hannahalla: Ym powiedzieć jej ze to patologia i zerwać kontakt?
Najlepiej. Miałam kiedyś koleżankę która wyszła za Araba xD ktiry ją lał ale był od niej zależny (siedzieli w Polsce) mówiłam tłumaczyłam prosiłam a jak zaczął lać dziecko to zeyzywalam ją od idiotek i patusek.
Chyba miałam racje bo go kopnęła w dupe i zadzwoniła do mnie po latach ze miałam racje ¯\_(ツ)_/¯