Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jeśli ktoś szuka perspektywicznej spółki do zainwestowania i potrzymania środków przez co najmniej rok to polecam #tellurian. Firma siedzi w gazie ziemnym i w wakacje ma wystartować projekt Driftwood, zakładający dostawy gazu dla całych stanów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem akcje wystrzelą. Oczywiście proszę nie składać pozwów zbiorowych jeśli nie wypali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nad wszystkim czuwa Charifa Souki, czyli nie byle kto (jeden z najlepiej opłacanych dyrektorów generalnych w USA w historii, z doświadczeniem w branży). Sam regularnie dokupuje akcje, co z tego będzie zobaczymy ale jestem dobrej myśli.

#gielda
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiezyc_w_siatce: nie, dzielę się po prostu. Jak ktoś chce niech też wchodzi. Nie sądzę żeby wykop miał moc wybicia kursu na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja trzymam na pewno do końca roku i zobaczę na jakim to będzie etapie. Optymalnie do 2023 kiedy projekt wejdzie w późną fazę i wtedy powinien być najlepszy moment na spieniężenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komuher: no żebyś się nie zdziwił, zobacz sobie jakie jest zapotrzebowanie na gaz ziemny. Przejście na green Energy to kwestia 20-30 lat a nie 5. Nawet Elon chce go zacząć wydobywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@betaTrx: Tzn. ja nic nie mam sam kupilem po krachu ropy akcje i zarobiłem ponad 80% natomiast ciężko będzie firmą amerykańskim bez wsparcia rządu bo wcale taniego gazu i ropy nie mają.