Wpis z mikrobloga

Mirki da radę nabić trochę atencji dla mojego kanału na YouTube? Rozwijam go od czasu kwarantanny, mam dobre recenzje, ale problemem jest to, że ciężko jest jakoś zwiększyć zasięgi swoich filmów, raczej nie wpadają w algorytmy. Kanał głównie skupia się na ekonomii, geopolityce, ciekawostkach i analizie aktualnych wydarzeń. Wiem, że to z pozoru suche tematy, a dla ludzi zainteresowanych pewnie już w pewnym zakresie odtwórcze, ale wierzę, że staram się podejść do nich na świeżo i znajdziecie tam wiele oryginalnych spostrzeżeń. Przede wszystkim jednak chce dotrzeć do ludzi, którzy na co dzień omijają taką tematykę. W szkole ekonomii się nie uczy, więc zainteresowanie zwykłych ludzi tymi tematami może być korzystne dla nas wszystkich.

Podsyłam link do najnowszego filmu, który jakiś Mirek dodał do wykopaliska bez miniaturki i w jakimś średnim czasie, przez co nie miał szans się przebić.

KRYZYS TOTALNY - Chaos tworzy możliwości

Z góry dzięki za dobre słowo i wsparcie!

#gruparatowaniapoziomu #kryzys #gospodarka #ekonomia #youtube #mikroreklama #tworczoscwlasna
Pobierz rysiul86 - Mirki da radę nabić trochę atencji dla mojego kanału na YouTube? Rozwijam ...
źródło: comment_1612873184ZUOzYLZRKMtWZEPbSGvz4N.jpg
  • 12
@kazik117: dzięki! w sumie to myślałem, że nie jest to konieczne, robię to bardziej for fun w wolnych chwilach. Nawet nie chodzi o to, że oczekuje bóg wie jakich zasięgów, tylko, że wiem, że ludzie patrzą na liczby i jak jest mało wyświetleń albo subskrypcji to nie dadzą szansy treści (co jest w sumie zrozumiałem bo każdy szanuje swój czas i na tej podstawie robi wstępną selekcje co być może warto
@wachlarz149: dzięki za cynk, bo właśnie też się zastanawiałem czy gdzieś jakiegoś zasięgu nie szukać przez kontakt z innymi twórcami, jedyne co się obawiam to ingerencji i narzucania treści/zdania na różne tematy przez osoby trzecie. Chciałbym pozostać niezależny bo robię to głównie dla idei i zrobienia czegoś dobrego w wolnym czasie.
@rysiul86 na pewno Klawiter by Ci mógł pomóc, ale pewnie przez popularność byłoby się ciężko z nim skontaktowa, więc odpada. Może koleś z @Smiem-Watpic (o ile to jego profil) również by dał rady.
Nie wiem jaki jest twój poziom wiedzy ale np. cross z Smartgasm byłby świetny. Fizyka i ekonomia mają wiele wspólnego w pewnych kwestiach. Jednakże on chyba nigdy nie robił współpracy. Jak wpadnę na jakiś pomysł, to Ci napiszę.
@rysiul86 jeszcze na szybko mam dwa pomysły, na drugim kanale @dkm17 istnieje możliwość "segmentu sponsorowanego", nie wiem jakie są ceny ale też może być to ciekawe.
Kolejny to jakiś cross z kanałem historycznym.
Naprawdę trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję, że uda Ci się spopularyzować kanał. Dobrą robotę robisz.
@wachlarz149: Dzięki! Super podpowiedzi, postaram się jakoś zagadać do tych kanałów, część znam i to raczej spoko ludzie prowadzą, z pasją, więc może uda się jakiś kontakt złapać :) Jeszcze raz wielkie dzięki za miłe słowa. Nawet jak nie będzie dużego zasięgu to świadomość, że ileś tam osób z przyjemnością obejrzy kolejny film zachęca do tworzenia :) Jedynie lekki żal, że czuję, że gdzieś tam takich osób jest więcej, ale może