Wpis z mikrobloga

Zanim zleca się trolle, zanim zleca się Propisowskie bezmyślne jednostki, zanim zaczna sie komantarze tej części prawej strony ktorej nie ważne jak wazne by 'lewactwo wyło" a są i tacy. Powiem tylko za siebie.

Wspieram ten protest i bardzo podoba mi sie jego forma bo pokazuje w jakiej rzeczywistości możemy się kiedyś obudzić.

Można nie lubić tvn czy Polsatu, ale to nie znaczy ze powinno być jedno centrum informacji. Lepiej usłyszeć 2 lub 3 różne wersje i zdecydować w ktora wierzymy niż mieć tylko jedno i to zawsze prorzadową. A w razie gdy jest jakas afera czy przekręt to jest ktoś kto może to nagłośnić, kto patrzy władzy na ręce.

Czasem trolle powołuja sie na "1984" Orwella. No to mamy przedsmak.

Może w końcu część narodu sie obudzi i przyjrzy na oczy.

Nie atakuje "prawakow", nie jestem "lewakiem". Chcę mieć tylko dostęp do informacji w jak najszerszym spektrum i uważam ze to bardzo ważne zeby Polska była Polską.

Można powiedzieć ze nie Jestem patriotą, ze Jestem antyPolakiem. Ale ja myślę ze prawdziwy patriota potrafi tez zwrócić uwagę gdy w kraju dzieje sie coś złego z władza i zaprotestować.

A to sie dzieje od rana w tvpinfo to przechodzi ludzkie pojecie. Jaki to jest zalosny poziom i brak profesjonalizmu czy kultury. Wstyd ze to z naszych podatków. Pogawędki jak janusza sąsiada z piwkiem przy grillu. I te paski.... poziom dostosowany jak do jakiegoś ułoma z 35 IQ. Obrzydliwa propaganda.

Mam tez nadzieje ze starsza część społeczeństwa, ktora żyła w PRL zobaczy po której stronie stała i na kogo głosowała.

Ps. Ciekawe co to masz wolny prezydent Andrzej Duda( ͡º ͜ʖ͡º)

Można być wyborca Pisu i jednocześnie być za tym strajkiem. Trzeba tylko nie być fanatykiem.

Pobierz Ancymoon1 - Zanim zleca się trolle, zanim zleca się Propisowskie bezmyślne jednostki,...
źródło: comment_1612941170J0MDgj9EwFLOQtN6cD7e4n.jpg
  • 5