Wpis z mikrobloga

@roqitt: mam 10k XRP i też czekam na rozprawę z SEC w przypadku potencjalnej wygranej Ripple wzrosty mogą być ogromne ale trzeba przyjmować wariant mniej optymistyczny
@Icheb82: Nie no zrozumiałe.. nie chce źle zabrzmieć ale po prostu nie mam co aktualnie zrobić z częścią pieniędzy i szukam fajnych crypto do dywersyfikacji zysków które mogłyby dać dobre zwroty
@Ekscentryczny_obserwator: Ok biorę pod uwagę twoją propozycję.. Wiesz może w ogóle dlaczego to tak wystrzeliło ?? jakiś post na Twitterze jak z DOGE ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy może po prostu wszyscy się na to rzucili i jest to samonapędzające się koło wzrostów ??
@roqitt: Nie no nigdy bym nie wperdolił wszystkiego w jednego Alta bo to z moim szczęściem zagwarantowałoby by natychmiastowe Spadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu jakoś czuję żeby potrzymać go trochę na portfelu i szukam opinii na ten temat oraz innych propozycji .
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: też tak myślałem kiedy BTC kosztowało 35k USD a ETH 1.2k, na całe szczęście kupiłem i teraz liczę profity ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xrp jest spoko pod daily trading, ale na holda to się nie opłaca, chyba że liczysz na to, że się na pumo and dump szczęśliwie zalapiesz
Nie jestem doświadczony (...) i trochę chcę je zainwestować


@KNOUDI: Na początek zdobądź pierwsze osiągnięcie - Certyfikat Sasina. Najlepiej Złoty Certyfikat Sasina, kupuj na górce sprzedawaj w dołku a później to już pod górkę.
@KNOUDI jak nie jesteś doświadczony, to nie baw się w alty, tylko kupuj samego BTC. W którym momencie hossy możemy być - https://www.wykop.pl/wpis/55633187

Przygotuj się do tego, że nie będziesz wiedział, kiedy zrealizować zyski i będziesz musiał czekać z wyjściem do następnej hossy (albo od razu ustaw sobie horyzont inwestycyjny na 4 lata). Lepiej uśredniać cenę i np. co miesiąc dokupować (także, a może przede wszystkim na bessie), niż zrobić 1 większy