Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o polityce wielu firm o stażeniu się sprzętu?

Np. Apple, mam telefon od 2 lat, kupiony nowy i już widzę, że bateria ma np. 50% całej pojemności i więcej nie załaduje.

Typowy konsumpcjonizm.

Wkurza mnie to, bo ma to wiele wad - ciągłe tracenie kasy, aspekty ekologiczne

#pytanie #apple #telefony #komputery #ekologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603a35faa6e343000ac02726
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale baterie się poprostu wymienia i sprzęt działa dalej.
Na youtube znajdziesz instrukcje wymiany, na allegro zamawiasz baterie, taśmę, uszczelkę, a jak się nie czujesz na siłach to dajesz do serwisu.
Po wcześniejszym umówieniu w cortlandzie zrobią ci to na miejscu, a ty tylko poczekasz w galerii.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jeszcze w tamtym roku korzystałam z iPada air 2 z 2014 i wszystko śmigało jak należy. Nie przeżył konkretnego upadku na płytki w łazience i już nie opłacało mi się wymieniać ekranu. Ale, może to w końcu zrobię, bo ktoś jeszcze mógłby pokorzystać. Niedawno oddawałam komuś z rodziny XS i bateria miała 85%, a miałam go ponad 2 lata. Mam też w domu iPhone 7 jako urządzenie testowe i
Co sądzicie o polityce wielu firm o stażeniu się sprzętu?

Np. Apple, mam telefon od 2 lat, kupiony nowy i już widzę, że bateria ma np. 50% całej pojemności i więcej nie załaduje.

Typowy konsumpcjonizm.


@AnonimoweMirkoWyznania: MacBook Pro 2015 z 300+ cyklami baterii pozdrawia, dalej 8H pracy na baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pekak:

50% w ciągu dwóch lat to strasznie dużo, ja bym reklamował. w mojej ósemce w 3 lata spadło do 75%


Dokladnie, cos jest nie halo. Ja mam X od 3 lat i ma 83% sprawnosci baterii jeszcze