Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 46
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Poniedziałek, 08 marca 2021. Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana. Słońce wstało dziś o 06:19. Świecić będzie 11 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:57 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:36. Ciemna noc zapadnie o 18:53, ale gwiazd można wypatrywać od 18:11.
  • 24

Cześć! Ale nasypało śniegu! Heh a niedawno wysyłałem zdjęcie przebiśniegów. Widzę zima wciąż trwa nie tylko w kalendarzu i to nie jest jej ostatnie słowo.
Trzeba młodzieńca zawieźć do przedszkola, zjeść śniadanie i wypić kawę. Następnie się spakować aby po południu wyruszyć do Berlina.
Życzę Wam smacznych dań i pysznych: herbat, kaw i czego tam sobie jeszcze chcecie. Miłego dnia. Hej!
źródło: comment_1615183919qCpCaDMq76gwt23cwO41Qt.jpg
@micke: @algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Dddkop @Dioddy @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @wynalazek_one @wyinwidualizowany @Wejszlo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @slabehaslo @shitty_support @Syskiev @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @piupiulaserem @mobutu2 @martica @Jurgen_Van_Beethoven @nie_mowie_po_kociemu @zt_im

Hejo, no i wjechał on, Poniedziałek cały na biało :)
Marcowanko skrobanko na całego od samego rana.
Przyjemnego dnia Kochani:) Dobrze, że jesteście!

PS. Dziękuję za życzenia, lubię to święto :D
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Dżem dobry!

Zacznijmy od złożenia wszystkiego najlepszego naszym kochanym mirabelkom z okazji ich święta ()

A zakończmy na narzekaniu,
@zt_im: @bolorollo: @wynalazek_one:
@algus: a dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lepiej wcześniej zacząć i skończyć niż odwlekać w nieskończoność bo różnie to bywa :D
@omi-omi: @Sikorka2017: @AllGoesWrong: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo @Hansim33 @TomTailor100

Dzień dobry wszystkim! Weekend zaliczony, zostały tylko wspomnienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od dziś czekają mnie drugie zmiany i wracanie do domu po
chyba nie będzie mi dane zmienić w końcu pracy ()

dostałam odmowę, bo aplikowałam na najniższe stanowisko, a ja dałam im do zrozumienia, że bym chciała robić coś więcej niż "przynieś-podaj-zanieś", więc mnie nie wzięli, bo bym długo takiego miejsca nie zagrzała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

stanowisko asystenta kontroli jakości
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @omi-omi: @TullamoreD: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Syskiev @zt_im:

Witam wszystkich serdecznie, dzisiaj dzień kobiet! A zatem wszystkim Mirabelkom czytającym ten komentarz wszystkiego najlepszego ʕ
Dzień dobry, zacznę od złożenia życzeń wszystkim Mirabelkom, z okazji waaszego święta wszystkiego co najlepsze.
Dzisiaj kolejny dzień przysypiania na wykładach, niestety do wieczora takie atrakcje mnie czekają. Rano za oknem też było trochę zaśnieżone, teraz już prawie cały stopniał, przynajmniej ładne słoneczko świeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry jesem po pierszej rozmowie i nie wem no srednio chyba bylo XD ale w ciqgu godziny zadzwonily dla mnie dwie nastepne panie zeby jutro przyjs i w ten sposub jutro mam 3 rozmowy jeszcze miala jedna zadzwonic ale nie wem czy zadzwoni no i to
@Sikorka2017: @omi-omi: Czy ja wiem? Sam dostałem na jednej rozmowie podobną odpowiedź "nie jesteśmy w stanie zapewnić Panu stanowiska, które spełni oczekiwaniom Pana ambicji". Odebrałem to za dobrą monetę, weźmy przykład, że mnie przyjmują, zwalniam się z obecnej firmy, rozwijam się i podnoszę wydajność. Po roku następuje rozmowa o rozwoju w firmie "musi Pan poczekać", słodko gadają, więc pozostaję jeszcze rok w niespełniającej mnie firmie. Po roku podobna rozmowa. Strata
Dzień dobry,
padam na twarz, dzisiaj za wiele juz nie zwojuje. Poszłam do sklepu bez portfela xD Jak na złość zmieniłam rano również spodnie w których noszę gotówkę. No pasmo porażek :) Ale musiało się coś zepsuć bo dzisiaj za dobrze mi szło. Dzięki za życzenia i również życzę innym Mirabelkom wszystkiego najlepszego :D

@omi-omi: no to teraz musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz zmienić pracę czy czekasz po prostu