Wpis z mikrobloga

Czy ten zwrot 150zł z porównywarki mubi to ściema czy nie? 470zł za OC gdzie agent by mi znalazł pewnie za tyle samo lub 10-20zł mniej. Ze zwrotem wychodzi 320zł więc mega. Pytanie tylko, jaki haczyk? I czy jest szansa na złe wypełnienie, tak, że później z doopy przyślą jakieś wyrównanie?

#mubi #motoryzacja
  • 15
Korzystałem 3 razy z mubi juz na swoim i taty samochodzie, nigdy nie było żadnych problemów. Nigdy też nie było że przysłali jakąś rekalkulacje a możliwe, że mogłem popełnić za którymś razem błąd i nikt nic nie przysłał. Haczyka żadnego też nie ma. Ostatnio nawet kupowałem i miałem jedno pytanie, więc zadzwoniłem do ubezpieczalni i przy okazji zapytałem czy wszystko tam jest okej. Pan na infolini sprawdził i mówi, że wszystko jest
@LrPrl: ja wysyłałam maila na pomoc@mubi.pl z prośbą o wypłatę bonusu i opowiedz na pytanie konkursowe "który kierowca rajdowy reklamuje porównywarkę" czy jakoś tak. Krzysztof Hołowczyc. Z zakupem polisy na dole w mailu miałam też informacje, żeby otrzymać bonus opłac polisę i kliknij w link i tam przekierowuje do podania danych do wypłaty.