Wpis z mikrobloga

Dlaczego duże media jak TVN24 czy wyborcza (które lubię btw), tak pobieżnie wspomniały o wyroku SN ws. nielegalnego zakazu przemieszczania się?

Teraz foliarze serio mają argument, że to na rękę i pisowi i dużym korporacjom "którym zależy na utrzymaniu cyrku"
#pandemia #tvn #wyborcza #sadownictwo #mediabezwyboru #koronawirus i chętnie wrzuciłbym jakieś foliarskie tagi, ale nie znam xD
#polityka
Pobierz gimnazjumqqq - Dlaczego duże media jak TVN24 czy wyborcza (które lubię btw), tak pobi...
źródło: comment_1616011109NMjY217AacEW8mOozRQY3r.jpg
  • 15
Może dlatego że jak ludzie nie mogą nigdzie wychodzić i nic robić i siedzą ciągle w domach przez kompem i TV to media na tym zarabiają? Nie pomyślałeś o tym?


@Candy51: Co Ty pieprzysz? Jakie na rękę? Budżety reklamowe poleciały na łeb na szyję i TVN tnie wydatki gdzie się da, np. likwiduje niektóre zagraniczne placówki. Wyborcza to natomiast ta sama grupa to zamknięte kina Helios czy AMS, które też oberwało,
nie wiem, co znaczy "cc",


@gimnazjumqqq: CC to skrót od angielskiego carbon copy, po polsku "do wiadomości (DW)". W każdym mailu masz taką opcję i służy ona do tego, aby kogoś powiadomić o czymś bez oczekiwania na odpowiedź, bo dana osoba nie jest adresatem wiadomości, a dostaje ją tylko po, aby wiedzieć, że co takiego jest. Powszechnie używane w korpo, kiedy podejmuje się jakąś decyzję, wysyła się ją komuś i daje
@gimnazjumqqq: Na CC dajesz też szefa osoby z którą masz problem i chcesz, żeby ten szef o tym wiedział. Albo jak piszesz jakąś skargę np na urzędnika, policjanta, itp. to na cc możesz dać instancję nad nimi czy medi - jako straszak, aby odbiorca wiedział, że nie tylko on wie o danej skardze :)
@gimnazjumqqq:

niby tak, ale co moje siedzenie przed telewizorem im da?


No nie wiem, może oglądalność i pieniądze? xD

Co Ty pieprzysz? Jakie na rękę?


@marian1881: Mam znajomego dziennikarza, który mi ostatnio powiedział "złe informacje sprzedają się 10 razy lepiej niż te dobre i dzięki temu pandemia ma taką klikalność i jest to dobra pożywka dla mediów". A straty telewizja ma ale jest to trend który zaczął się na długo
"złe informacje sprzedają się 10 razy lepiej niż te dobre i dzięki temu pandemia ma taką klikalność i jest to dobra pożywka dla mediów"


@Candy51: Z tym się w pełni zgadzam. Z trendem też. Tylko, że od roku mamy załamanie trendu i bardzo duży, nagły spadek wydatków na reklamę, a Agora ma jeszcze zamknięte kina.
@Candy51: Nie wiem. W kraju dzieje się tak dużo złych rzeczy, że kina są na marginesie zainteresowania. Potrafię sobie też wyobrazić, że wyborcza sama nie będzie bronić kin, bo od razu wszyscy jej wytkną powiązanie kapitałowe z heliosem. TVN, onet, wp i polityka.pl i inni nie mają kin.