Wpis z mikrobloga

Cześć, dzisiaj mija miesiąc od tego wpisu
Udało się!
Wiem, że miesiąc to żaden wyczyn, mimo wszystko jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony. Uprzedzając komentarze, nie mam zamiaru się dzisiaj schlać, żeby celebrować moje małe zwycięstwo.
Tak jak obiecałem, wrzucam potwierdzenie mojej wpłaty i wołam wszystkich zainteresowanych, oraz tych którzy obiecali, że wpłacą kasę na schronisko itp jeżeli wytrzymam miesiąc. Dziękuję Wam bardzo za wszystkie słowa wsparcia, miałem je z tyłu głowy w gorszych momentach i na prawdę to pomagało.
Nie będę dodawał dalej cotygodniowych postów, ale mogę zawołać chętnych w 2022 roku i dam znać jak mi poszło.

Trzymajcie się!

@pan-violaceus jak Ci idzie?
@bulboglowy zapaliłeś?


#alkoholizm #karaczanniepije #alkohol #pomagajzwykopem
Pobierz m.....n - Cześć, dzisiaj mija miesiąc od tego wpisu 
Udało się! 
Wiem, że miesiąc t...
źródło: comment_1616349444eQ05gi8IUeqER5RWj7Gkn8.jpg
  • 32
@Edisonof: Znajomym powiedziałem jaka jest sytuacja, więc po prostu się z tym pogodzili. Przerzuciłem się na piwo bezalkoholowe (niektóre są na prawdę bardzo dobre!). Jeżeli chodzi o samopoczucie to na pewno o wiele lepiej mi się wstaje rano i jestem bardziej wypoczęty. Schudnąć nie schudłem bo i tak jestem bardzo chudy, nie zauważyłem żebym jadł inne ilości niż zazwyczaj. Najbardziej zadowolony jestem jak wstaje rano bez kaca ( ͡° ͜