Wpis z mikrobloga

@Dante27: bez przesady to nie było poprzednie stulecie czy coś, tak nawiasem mówiąc to nawet mi trochę szkoda wyborców lewicy, bo sama zdrada to jedno, ale te wszystkie tłumaczenia... nie wiem czy dało się to zrobić bardziej komediowo, jakby wprost napisała, że Goblin zaproponował lepsze warunki to by nie było takiej siary.
@genesis2303: ale gdyby nie internet to nikt by nie pamietal tych jej wysrywow na temat gowina, bo badzmy szczerzy, to wciskacz przycisku, a nie pierwszorzedny polityk :) Ja dopiero wczoraj sie dowiedzialem ze taki ktos wogole istnieje w Sejmie, medialnie ona nie istnieje poza fejsbukiem/twitterem, czy gdzie tam sie produkuje :)

Co do jej tlumaczen to juz pisalem wczoraj https://www.wykop.pl/wpis/56306835/zawsze-kisne-z-tego-najdebilniejszego-tlumaczenia-/
to wciskacz przycisku, a nie pierwszorzedny polityk :)


@Dante27: wciskacz przycisku dostaje na lewicy wiceszefową klubu? xD

Co do wyborców to przecież jest jasne, że ci wyborcy to rodzina i znajomi królika klaszczący uszami na wieść o nowych gorących stołeczkach, inna sprawa że u Goblina przynajmniej nikt nie będzie jej o mobbing oskarżał, ani nazywał osobą z macicą, wiadomo że nie to zdecydowało, ale raczej te opery mydlane nie pomogły.
wciskacz przycisku dostaje na lewicy wiceszefową klubu? xD


@genesis2303: i jaka ona wielka role odegrala w polskim parlamencie? Podobna co kukiz w tej kadencji, a przeciez on jest prezesem! :P razemki to przeciez popierdólki a nie powazna partia
@Dante27: swoją drogą to po tej wypowiedzi którą tu we wpisie cytuję, to tak jakby romansem mi to jakimś zajeżdżało, no kurde zaczynam wierzyć w cuda, dzieje się szybko, przecież to brzmi jakby księcia z bajki poznała u Goblina w partii, coś czuję że pudelek będzie miał się o czym rozpisywać.