Wpis z mikrobloga

Czy macie również problem z zapłatą w Steam? Za każdym razem otrzymuje poniższy błąd. Ostatni raz płaciłem revolutem na Steam jakieś 3 tygodnie temu i nie było problemu. Czy jest to związane z przeniesieniem rachunku z PL do Litwy i mój adres bilingowy jest inny niż siedziba "banku" ?

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Transakcja nie doszła do skutku.
Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli błąd będzie nadal występował, skontaktuj się z Pomocą techniczną Steam.

#revolut #steam
  • 8
@cygan_pracujacy: sam sobie odpowiem na podstawie uzyskanej informacji z steam supportu:

Wygląda na to, że próbujesz skorzystać z metody płatności zarejestrowanej poza regionem, w którym obecnie się znajdujesz.

Zakupy na Steam muszą być dokonywane w regionie, w którym aktualnie mieszkasz przy pomocy jednej z dostępnych metod płatności powiązanej z twoim adresem.

Spróbuj użyć innej metody płatności. Możesz też poszukać fizycznych kopii gier kompatybilnych ze Steam lub kodów Portfela Steam w lokalnych
@cygan_pracujacy: Postanowiłem pomęczyć pomoc techniczną Steam. Napisałem, że jak dotąd nie miałem problemów z transakcjami za pomocą Revoluta. Poprosili o podanie szczegółów, nazwy konta steam, danych właściciela karty etc. W odpowiedzi otrzymałem info, że zaktualizowali mi coś w ustawieniach konta steam. I.. mogę kupować za pomocą Revoluta tak jak do tej pory. :-)