Wpis z mikrobloga

Nowy tydzień nowy cykl
Inwestuj z Frankiem

Kilka razy w tygodniu będę zdawał relacje jakie działania podejmuje jako inwestor na NewConnect. Jak to na giełdzie, nigdy nie ma pewności, ze będę do przodu ale mam swoja strategie działania a przede wszystkim kilka wytypowanych ciekawych spółek w które juz jestem lub będę za jakiś czas wchodził.

Kilka osób pewnie już wie, ze aktualnie mam otwarte pozycje na Tamex SA (TOS). Tamex to spółka która buduje infrastrukturę sportowa (boiska, stadiony etc) oraz działa w budowlance jako wykonawca deweloperów. Dobra, stabilna spółka która jest niedowartościowana co zweryfikował przez dwa ostatnie tygodnie rynek.

To o jest dobry moment aby zweryfikować pewne dogmaty.

Jeżeli wchodzisz w spółkę, na której nie ma obrotów a według Twojej analizy jest okazją, to te obroty mogą się zaraz pojawić. Wchodząc w spółkę nigdy nie ma sytuacji, ze wszystko się zgadza. Dlatego płynność spółki akcyjnej nie jest czynnikiem wykluczającym ja z naszych planów zakupowych a jedynie jednym z czynnikow do oceny ryzyka.

Jako przykład daje mój Tamex na którym ktoś ostatnio zarzucał brak płynności. Dziś w godzinę poszło 130k papieru a ja tylko dobierałem. Pozdrawiam

#inwestujzfrankiem #inwestujzwykopem #tamex #gielda #gpw #newconnect #akcje #franek022
franek022 - Nowy tydzień nowy cykl 
Inwestuj z Frankiem

Kilka razy w tygodniu będę z...

źródło: comment_16170051951WdX3XwbNYZbHIMBpYAgJn.jpg

Pobierz
  • 6