Wpis z mikrobloga

Dzialalnosc prowadze juz sporo lat, ale w tej branzy nie ma nudy i zawsze sie cos dzieje.

Np TU

No i weekend mnie nie zawiodl. Znowu. ( )

Pogoda byla w miare. Ludzie uprawiali swoje hobby.

Motocykle, rowery, grzebali na działeczkach itd..

Wsrod tych wszystkich pozytywnie zakreconych ludzi. Jest sobie Pan Arkadiusz. Nie grzebie w ziemi, nie jezdzi rowerem. Tylko co weekend jak ma wolne wsiada w lawete z psem i jezdzi sobie po Polsce kupujac..


ktore kolekcjonuje z zapalałem. Kolekcja ma podobno juz sporo sztuk. Zbiera unikalne kolory, wersje rozne itd.. 700, 900 itd.. jak nie ma dubla w kolekcji to chetnie kupi, bo na biezaco sledzi OLXy i fejsy.

Przyjechal do mnie


Szanuje w opór. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#coolstory #truestory #heheszki #motoryzacja #kupautozmikro #carboners
Pobierz bigger - Dzialalnosc prowadze juz sporo lat, ale w tej branzy nie ma nudy i zawsze si...
źródło: comment_1617020026q1NMYd0PItvu4EaRTBPvEn.jpg
  • 15
@nochybaniebardzo: Moja pierwsze mysl to byla. Wysylam na eksport do Afryki i *stanow czy Rumunii bardzo duzo aut. Pierwsze mysl to byla gdzie to gowno moga chciec.

Wrzucilem w google numer goscia i jego dane - zawsze zwraca wyniki ze skupu aut na Afryke. Tu ZERO.

Zaden ze znanych mi handlarzy nie moze nawet wskazac prawdopodobnego kieurnku gdzie by moglli chciec to gowno.


To poniezej to podobno haul z ostatniego miesiaca
@Marek_Kodrat: Ma swoje perki, bo nie ma nudy. Ale tak naprawde to ciezkie psychicznie zajecie. 10% #!$%@? klientow potrafi #!$%@? dzien. Niestety w segmencie tanich aut jest sporo patoli, nie ogarnietych glupkow i tym podobnej klienteli.