Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@midget: xD w moim przypadku biorę sobie pakiet w Playu za 25 zeta mając w tym 10gb internetu i jak to wszędzie rozmowy smsy nielimitowane i jeszcze nigdy nie zużyłem całego transferu, ale jak pomyślę o ludziach dla których taki internet jest tym głównym albo mają kaganiec na internet domowy na jakieś śmieszne 100 czy 200gb to mi się przykro robi, jeszcze jak ktoś używa internetu do przeglądania Facebooka czy youtuba
@Megawonsz_dziewienc to cos też cienki masz. Ja mam Orange 25pln, no limit rozmowy, SMS i internet jak widać, przy czym się kumuluje i co miesiąc mam o 1gb wiecej pakietu w ramach doladowania, czyli aktualnie dorzucają mi ok 80gb miesięcznie.

Poniżej 20gb to w ostatnim roku ani razu nie zszedłem mając w domu kablówkę z netem no limit. Maks miesięcznie zużyłem 200gb, średnio ok 60-80gb.

Zużycie poza zwykłym korzystaniem to często hotspot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@midget: wiem że nie jest najlepszy, ale nie chce mi się na razie zmieniać bo i tak nie wykorzystuje tych 10gb na telefonie, a w domu mam z kablówki bez limitu. Miałem sobie flexa zamówić, tylko oczywiście morda z dowodu a aktualnie po 8 latach się zmieniła i nie przechodzi selfie (°°