Wpis z mikrobloga

W poniedziałek 29.03.2021 około południa "nieznani sprawcy" - podobno jakaś firma ogrodnicza na literę "m" - posadziła ładną sosnę przed domem. Chociaż nie kręcono filmu "Śladami Barei", ani jeszcze nie ma 1 kwietnia... Opiekuję się tym ogródkiem i byłem wtedy w domu, ale nikt nie raczył mnie o tym zawiadomić. Gdy przeszedłem do innego pokoju i popatrzyłem w swoje okno zobaczyłem widok mocno zmieniony, nawet ładny, lecz bardzo nieoczekiwany... MY MIESZKAŃCY NIE CHCEMY TAK POSADZONEGO DRZEWA! Chociażby dlatego, że już znacznie blokuje i tak wąski chodnik, a przecież się może jeszcze rozrosnąć. Nie wiemy, co za dowcipnisie to zrobili, ale prosimy o jak najszybsze zabranie tego drzewa!

Uwaga! (Wtorek rano 30.03.2021) Już wiemy! Drzewo zasadziła firma Wrocławskie Mieszkania w ramach programu nadzorowanego przez konserwatora zabytków. Moje przekonanie, że to śmieszna pomyłka, było niesłuszne, więc tę kartkę zdjąłem. (środa 31.03.2021 godz. 12.52) - ci co zasadzili, to teraz WYCIĘLI TO DRZEWO!!! Bardzo dziwiło ich wskazane miejsce do zasadzenia, a teraz wycinali ze szczerym oburzeniem, ale cóż wykonywali tylko rozkazy.... Co te Wrocławskie Mieszkania wyczyniają??? Jak można było wycinać brutalnie mechaniczną piłą tak piękne żywe drzewo???


#wroclaw #niewiemjaktootagowac #drzewa #miastozdykty
Pobierz
źródło: comment_1617191719oes5XJKyZ4IMeDF5KGIOpS.jpg
  • 9
@markhausen: zgodnie z obowiązującymi przepisami odnośnie skrajni, konieczne byłoby będzie obcięcie 1/3 gałęzi od strony ulicy.
po co rozmieniać się na drobne skoro można iść na całość i zrobić wycinkę przy samej ziemi ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
@Karbon315: jezeli pijesz do policji to wlasnie wyobrazilem sobie jakie to glupie co piszesz. Jestem programista i szef mowi, ze robimy templatke, na ktorej ma byc plec i wybor kobieta, mezczyzna, a ja tutaj waleczny lewak powiem hola, hola, mamy 100 plci czy ile tam, dodamy je wszystkie! Albo w druga strone - szef, ktory placi mowi, ze dodajemy 100 plci, a ja mu robie tylko dwie.
Pochwal sie
@93michu93: Oh, już nawet nie można pośmieszkować z klasycznego tekstu o wykonywaniu rozkazów bo ktoś się zepnie ¯\_(ツ)_/¯ Nie wiem nawet po co chcesz odnosić to do mnie i do tego co robię.
@Karbon315: no bo ten argument jest zawsze bez sensu, masz jakas robote i ci za to placa to wykonujesz, chyba, ze jestes majster i ty decydujesz co inni maja robic. Nie sie zepnie tylko pisze jakie to bezsensowne