Wpis z mikrobloga

Siema Miraski

Wpadło do mnie fajne auto, to się pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cupra Leon - 310KM w Seacie, także grubo. Mega fajne wnętrze, z zewnątrz też dużo się dzieje. Wiadomo są gusta i guściki, ale jedno jest pewne - auto nudne nie jest.

Auto z salonu, ale niestety wymagało polerowania. Wyszła igła, na lakier i felgi poszła powłoka ceramiczna firmy Nasiol (meeega śliski lakier, hydro i 3 lata trwałości bez wspomagaczy).
Także szanowne Mirki z autami, które mam robić wam na wiosnę. Uprzejmie przypomniam, że mamy już wiosnę. Także zapraszam. Chętnie wypoleruje.

Pytacie także często ile to wszystko kosztuje. Jednoetapowe polerowanie to koszt z przedziału 550-900zł (Toyota Aygo- BMW7). Dwa etapy 950-1600zł.

Wołam laureatów rozdajo - @MentorPL @jestemtunew @hufosterex - czy wasze auta dalej są ładne i błyszczące?

Piona i do zobaczenia!

#wroclaw #motoryzacja #wypolerowany #autodetailing #detailing #cardetailing #seat #wlasnafirma
Pobierz Foxio - Siema Miraski 

Wpadło do mnie fajne auto, to się pochwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Cu...
źródło: comment_1617210614b9mwmUxzDv9OpApEPRY1rA.jpg
  • 17
@justanotherdude: tl;dr - w ilości usuniętych defektów z lakieru.

Jednoetapowe polerowanie polega na jednorazowym nałożeniu i wyrobieniu (polerowaniu) pasty polerskiej na danym elemencie karoserii. Celem jest uzyskanie idealnego finiszu (klarowności lakieru) przy możliwie jak największym usunięciu rys.

Dwuetapowe polerowanie składa się z dwóch etapów: wycinania-cutting rys (agresywna kombinacja polerska) oraz idealnego wykończenia-finish (mało agresywna kombinacja polerska). Zastosowana w wycinaniu (cutting) agresywna kombinacja pozwala na trwałe usunięcie praktycznie wszystkich rys kolistych oraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Foxio: Jutro spora trasa mnie czeka i będę chciał szybko skoczyć "przepłukać" lakier bo jak widziałeś wrony lubią się przeglądać w jego blasku i czasami coś po sobie zostawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Foxio: Fajna sprawa, wygląd jak nówka nie mówiąc o poprawie trwałości lakieru i zabezpieczeniu od brudu...Kiedyś się wybiorę i sobie zrobię auto na gładko.