Wpis z mikrobloga

Coś się w FUCIE #!$%@?ło, że nie mam ochoty grać w ten tryb od początku 2021.
Do FIFY wracam jako kibic tego sportu na 1-2 mecze co jakiś czas, ale w innych trybach i nawet VOLTY liznąłem - wcześniej od F13 jedynie FUT i nic więcej nigdy nie grałem.

EA #!$%@?ło FUT cotygodniowymi EVENTAMI i ciągłym rozpierdem na rynku mam nadzieję, że im się to odbije.
Już teraz jest zapewne wiele alternatyw dla najlepszych piłkarzy na świecie z drugich i dalszych lig popularnych krajów - którzy są totalnie przeszacowani skillowo jedynie pod tą grę a za parę lat będą memami, że miał 90 overalla w FIFIE za nic a teraz grzeje ławę w 3 lidze Węgierskiej.

Dla jednych to fajne, że jest różnorodność i można za 60k kupić zawodnika ze statami jak Ronaldo a dla mnie to tylko skok na kasę przez EA.
O gameplayu nawet nie wspominam, ale FIFA 21 jest takim samym gównem jak FIFA 16 dawniej.

Ojaprld. właśnie zobaczyłem, że mój skład warty w styczniu koło 5 mln kosztuje teraz ledwo ponad milion.
Takiego szybkiego spadku wartości kart nie było jeszcze nigdy nawet w czasie FUTTIES na końcu gry.**
#fifa21 #fut #easports
  • 9
@Balwanek_i_platki_sniegu: Też mnie to denerwuje, co z tego, że trafiłem takiego Klostermanna RTTF czy Mbappe skoro zaraz wyjdzie jakis Klaiber, Kent czy inny Adama Traore na każdej możliwej pozycji XD Nie wiem czy trafiłem w tej LW na skład bez CR7, a wersja 94 albo 95 jest w co 2 składzie. Co z tego, że trafi się dobrą kartę jak za 2 tygodnie ona jest przeciętna. Nawet optimusy jak wyjdą TOTSY
@Balwanek_i_platki_sniegu Ja to widzę trochę inaczej, podczas eventów można zarobić na tradowaniu gdy ich nie ma jest to dużo trudniejsze,czy to źle że jest dużo grywalnych kart?Moim zdaniem fajna opcja że każdy ma szansę pograć piłkarzem którego lubi i mieć szansę z tymi topowymi jak CR7/Mbappe.Uwazam że trochę dramatyzujesz bo większość kart z eventów nie są "meta",co z tego że ma staty jak Ronaldo skoro in game jest klocem.Gdyby nie te eventy
@Gromash: Nie no mogą być wyjątki - zawodnicy wybitni w sezonie, wybijający się ponad swoje ligi albo coś w tym stylu.
W innych przypadkach EVENTY, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości nie powinny dawać takich kart tylko max. kilka punktów statów na plus a niektóre są przesadzone do granic możliwości.

@koldinho Ja sobie co roku zaczynam grę od handelku i 2-3 top zawodników mam już w pierwszych tygodniach potem odpuszczam handle
@Gromash: Jest jeszcze druga strona medalu czyli karty takie jak Chiellini, Ramos, Pirlo, Xavi, Puyol, Van Basten i wiele wiele innych są niegrywalne, bo lepszy jest Klaiber albo Adama Traore XD