Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiimakaka: jedno z gorszych gowien jakie czytalem ( ͡º ͜ʖ͡º) przeciagajace sie w nieskonczonosc opisy wszystkiego a szczegolnie jakich prastarych tekstow czy zywota osob nie zwiazanych z glowna fabula ustepuja tylko Chlopom Reymonta.
Podeszlo ci i czytasz czy juz lezy na od kilku dni na stole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiimakaka: jak chcesz fajna zywa trylogie to przeczytaj sobie Trylogie husycka Sapkowskiego imo najbardziej niedoceniane jego ksiazki i o dziwno w ogole malo popularne
@uszyk90: Właśnie kończę Hobbita, za trylogię wezmę się pewnie za miesiąc lub dwa. Sam Hobbit, mimo iż widać, że jest pisany dla dzieci, podoba mi się, więc do trylogii jestem jak na razie dobrze nastawiony.
Od Sapkowskiego czytałem Wiedźmina: zbiory opowiadań to sztos 9/10, saga średnia, a Sezon Burz mnie mocno rozczarował i się trochę zraziłem do Sapkowskiego, ale jak polecasz tę trylogię husycką to poczytam coś o niej i może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matiimakaka: Hobbita nie probowalem czytac, widzialem tylko film ale to bez podjazdu do LOTR moim zdaniem choc milo sie ogladalo.
Poczytaj z grubsza o trylogii husyckiej moze ci sie spodoba. Ja nawet teraz przypominam ja sobie audiobookiem. Jakos podpasowala mi najbardziej z calej tworczosci Sapkowskiego. Kiedys zmusilem sie tez do przeczytania Żmii rowniez sapka ale to moim zdaniem najslabsze jego opowiadanie.