Wpis z mikrobloga

#szczecin #mechanik
Weźcie kogoś polećcie od fordów kto nie ma terminów odległych, nie farmazoni i bierze się za robotę. Wstawiłem we wtorek rano auto do HpAuto i do tej pory nawet nie zerknęli. @MrFafik ogarniacie Fordy? Mam gdzieś wyciek oleju, prawdopodobnie wąż łączący intercooler z kolektorem/egrem
  • 23
@6poziomprokrastynacji: robiłem kiedyś u nich klime i zacisk. Klimę nabił mimo że była dziura czego nie mógł zrobić zgodnie z prawem, zacisk wtedy wymienił a na prośbę o identyfikację brzęczenia za deską stwierdził, że za dużo roboty bo pewnie konsole trzeba rozbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) także szukam dalej.
@6poziomprokrastynacji: robiłem kiedyś w fordfachu i byłem zadowolony, później wyszło tak, że robili naprawy szybko no i trzeba było nieraz wrócić na poprawkę. Najlepiej załatwiony zostałem przez nich jak wymieniałem amortyzatory, zdjęli podszybie i wycieraczki, przy montażu ponownym zostały źle złożone (zamontowane pod maską), był to piątek i akurat pech chciał że na powrocie do domu zaczęło padać i dopiero się skapnąłem, telefon a tam że oni już zamykają, no ale
@mat_pl: słyszałem o jakimś specjaliście od fordów na bieszczadzkiej (13?) obok sklepu ze środkami do detailingu. Ale żebyś nie pomylił, bo bieszczadzka 11 to też serwis, bardzo dobry zresztą, ale ze specjalizacją w grupie VW.
@MrFafik: dobra, poczekam do jutra jak nic to w sobote mają otwarte to zabiorę. Możesz mnie póki co zapisać gdzieś, cokolwiek? Tak, żebym wstawił i był umówiony, jak się serwis nazywa?
@6poziomprokrastynacji: kurde no ciężko powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) na przeglądy będę zawsze polecał bo robią je naprawdę dokładnie. Tu robota zrobiona, cholernie długo się za to zabierali no ale zrobili. Przy robocie telefon z kosztorysem i info gdy dodatkowo pojawia się coś do zrobienia. Na koniec jeszcze kilka złotówek moglem urwać. Mam mieszane uczucia i chyba finalnie wrócę znów w razie potrzeby do Fordfachu.
@6poziomprokrastynacji: no tak robiłem :) w sumie to od początku jak miałem forda to jakieś podstawowe wymiany tam i zawsze szybko i mega spoko cenowo. U mnie daleko jest właśnie do nich a z minusów takich, że roboty mają mnóstwo no i trzeba sobie zerknąć na miejscu czy wszystko ok. Mój ostatni przypadek jakieś 2 lata temu, wymiana amortyzatorów przód, musieli zrzucić podszybie żeby się dostać no i przy okazji wycieraczki.