Wpis z mikrobloga

Mam 175 cm, 105 kg, miesnie, ale tez sporo tluszczu, pyzata twarz, niestety lysine - to jesli chodzi o wyglad. Dodam, ze mam wyzsze wyksztalcenie (informatyka - inz. zrobiony na Pwr - ocena koncowa bdb, magister zrobiony w Irlandii), 2 miliony oszczednosci, mieszkanie kupione za gotowke, auto za 75 tysiecy, biegly angielski, dobry niemiecki, podstawowy hiszpanski. Czy mam szanse znalezc kobiete? #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #blackpill

Czy mam szanse znalezc kobiete?

  • Tak 33.9% (41)
  • Nie 66.1% (80)

Oddanych głosów: 121

  • 15
i żadna też nie będzie go prawdziwie kochać i pożądać i sam się sprowadzi do roli betabankomatu.


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: będąc człowiekiem sukcesu z kupą forsy praktycznie masz 99% szans, że żadna nie będzie Cię kochać - zupełnie jak w przegrywie, więc po co się starać, skoro nie widać różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SweetieX: Tak, ale to będzie wymiana handlowa, a nie prawdziwa miłość. Ukrywaj swój status w kontaktach z kobietami, to może trafisz kiedyś taką, która jest jedną na milion, a w innym wypadku lepiej sobie odpuścić i chodzić na Roksę - wyjdzie taniej niż rozwód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórym rola betabankomatu odpowiada - twój wybór, czy chcesz żyć w iluzji, czy pójść własną droga. Z hajsem można