Wpis z mikrobloga

@profaza: powiem więcej, byłem z kumplem go odebrać, i to ja miałem przyjemność jechać na junaku pierwsze kilometry na parking pod marketem, żeby się wprawił najpierw tak a nie na ulicy.
Nawet wygodne to, trochę mało mocy ale w mieście można być pierwszym wszędzie:)
@profaza: Wszedłem z ciekawości na stronę Junaka, oni sprzedają tylko motocykle 125? Ktoś może powiedzieć jak wypada jakość tych motocykli, powiedzmy w porównaniu do japońskich?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@profaza: zajebisty Junaczek. Zrobiłem takim 18tysiecy kilometrów. Jedynym problemem był wyciągający się łańcuch (zmiana na DID) i piszczące klocki (zmiana na nowe wraz z tarczą). Cześć wszędzie dostępne nie tanie njak barszcz ;)

Opony załóż lepsze, najlepsza zmiana z możliwych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jason_Stafford: 9.5k model z 2020 roku te z 2021 kosztują juz 10500 przez nowa normę euro. Wrażenia super chorowałem na niego ponad rok. Nie jest to demon prędkości czy mocy ale ja kupowałem to z myślą że będę tym jeździł do pracy zamiast hulajnogi elektrycznej ;)
@Panas: 7k to może kosztował w 2017 ;) ja mam 180 i czuję się całkiem ok.
@Kaczy90: nie mam pojęcia bo interesował mnie
Wszedłem z ciekawości na stronę Junaka, oni sprzedają tylko motocykle 125? Ktoś może powiedzieć jak wypada jakość tych motocykli, powiedzmy w porównaniu do japońskich?


@Kaczy90: Junak/Romet ściągają motocykle od rożnych Chińskich producentów. Dlatego Junak junakowi nie równy. Ogólnie czzym więcej kosztuje tym będzie lepsza maszyna. Jednak sa strony poszukaj na których piszą które chińczyki są warte kupowania a które nie.