Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich ... Poszukuję osób które zostały oszukane przez NBP i KNF. Po obejrzeniu ich kampanii w grudniu 2017 r., uwierzyłem że #bitcoin to jedynie bańka. Nie kupiłem go, kiedy był po 55 000 PLN a miałem wówczas pieniądze odkładane na wymarzone mieszkanie. Chciałem wtedy zainwestować 370 000 za które kupiłbym 6.70 BTC ... Gdybym wtedy to zrobił, dzisiaj te Bitcoiny warte byłyby 1 486 500 PLN. Na ten moment jestem ponad 1 116 500 PLN w plecy ... A teraz do sedna: poszukuję osób które dały się wtedy oszukać tej kłamliwej kampanii NBP & KNF i podobnie jak ja zostały doprowadzone do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, co wyczerpuje znamiona przestępstwa, wyrażonemu w art. 286 §1 KK. Proszę również o wszelkie informację o osobach odpowiedzialnych za ten projekt na PW ... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko tym sku***om. Proszę o jak największy odzew bo im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej ...
#nbp #kryptowaluty #afera #sadowehistorie
  • 4
@sheeple: Właściwie to powiedzieli prawdę. Nie mówili stracisz tylko możesz stracić, bo ceny szybko się zmieniają. I taka jest prawda. Ciekawe ilu ludzi co kupiło wtedy na górce dotrzymało do dzisiaj i jeśli tak to czy były to poważne kwoty (bo nie sztuką jest trzymać 100 zł w niepewności kilka lat)
@sheeple: A widzisz można to było napisać inaczej:

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @nbp i @knf. Wierząc w ich przemowy, uwierzyłem że PLN będzie ciągle rósł. Kupowałem PLN po 14000 satoshi... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 30BTC... Jestem na ten moment ponad 10BTC w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć tym oszustom tak jak ja.