Wpis z mikrobloga

  • 15
@Creatine: Nie mam nic do pracowników fizycznych, sam kiedyś zaczynałem karierę od podawania cegieł na budowie i wiem ze osoby pracujące fizycznie nigdy nie zrozumieją pracowników umysłowych i tego ze klikanie z kąkuter tez może zmęczyć xD a później takie wysrywy, jak można dowalić umysłowym to się pisze takie bzdety.
@John_Clin: i jeszcze #!$%@?, ze oni by tak nie chcieli przychodzic do pracy, czysto ubranym, wychodzic sobie na lunch i
@Creatine
@John_Clin ale taka prawda większość nauczycieli to miernoty xd i poszli na studja bo są jedne z łatwiejszych xd, żeby moja to pedagog i prawdziwych nauczycieli czy nawet pedagogów z świeca szukac
@Typowy_Janusz_z_brzuchem: ja bym chciał chodzić czystym do pracy ale jak myśle jak musiałbym zdychać za pensje korposzczura to podziękuje.
Jak ktoś jak ja nie ma ambicji na jakiś specjalny ciężki kierunek który wcale go nie fascynuje, to lepszy konkretny zawód fizyczny.
Elektryk, spawacz czy glazurnik skasują nie mała kwotę jak na polskie standardy ¯_(ツ)_/¯
@galaxybear: Koleś gada takie głupoty że szkoda gadać. Czyli według niego taki dekarz lub elektryk nie myśli w pracy tylko używa mięśni. Prawda jest taka, że praca fizyczna zwłaszcza na słońcu jest w #!$%@? cięższa...
@John_Clin pracowałam po 13h w gastro studiując jednocześnie dwa kierunki i teraz pracuje umysłowo, kreatywnie i po 8h jestem styrana
Ale nic nie przebije tego jak pomagałam w przedszkolu łączonym ze żłobkiem
I po 4h wracając do domu zasypiałam w autobusie.
Sama ekspozycja na hałas męczy
@Creatine:
Och, to znowu ten temat, "pracownicy umysłowi" łechtają sobie ego pisząc o wyimaginowanych "pracownikach fizycznych".
Obie te grupy wykonują taką samą małpią robotę tylko co innego mają w ręku.

@kt13: ja tez pracowałem w gastro, byłem barmanem w knajpie w powiatowym miasteczku, nieraz po 24h, bo tak żeśmy dali ze rano się budzilem na bilardzie i trzeba bylo sprzątać i zaraz otwierać, co się zarobiło to się przepilo...ech, to były złote czasy, festiwal samby i radości ( ͡° ͜ʖ ͡°)