Wpis z mikrobloga

Wyobrażajcie sobie, że na antenie dzisiejszego TVP puszczają coś takiego? Tusk czyta obelgi wobec siebie, którzy wysyłali mu idioci sprani smoleńską propagandą PiSu. Wyzywają go od ryżego kundla, mordercy smoleńskiego. Jego żonę i córkę nazywają dziwką, piszą, że jego rodzina będzie wybita do pięciu pokoleń. #!$%@?, jakby to puścili na antenie dzisiejszego #tvpis np. obelgi skierowane do Morawieckiego, to byłaby jakaś abstrakcja xD.
#bekazpisu #tusk #smolensk #polityka #neuropa
  • 11
@deziom: mój ojciec taki jest - jak ktoś w zimę wpadnie przez lód do jeziora i utonie to mówi, że zdechł debil, a debili nie szkoda. Wczoraj był news o 17-latce porażonej prądem (zgon) w wannie - na wykopie i facebooku czytałem podobne komentarze, co mojego ojca. Ludzie po prostu są #!$%@? i wymagają leczenia psychiatrycznego, a zamiast tego mają dostęp do Internetu i nakręcają te swoje schizy, nic z tym
@EnJoyyy @jaroty: no właśnie nie zgadza mi się jedno. Ci zagorzali PiSowcy to przecież najczęściej również zagorzali obrońcy wiary chrzescijańskiej, gorliwi katolicy, z maryjką w aucie. Jak można pogodzić takie obelgi i obrzydliwe groźby do drugiego człowieka z jednym z najważniejszych przykazań wiary chrześcijańskiej, mianowicie MIŁUJ SWOJEGO BLIŹNIEGO? (°° v Przecież Jezus kazał miłować swoich nieprzyjaciół, a oni co? Pośpiewać w
Ludzie po prostu są #!$%@? i wymagają leczenia psychiatrycznego


@sing: Dokładnie. Ludzie kąpiący się z telefonem podpiętym do sieci czy też suszarką są srogo #!$%@?. Na całe szczęście mamy selekcję naturalną.