Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 48
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:03, Piątek, 16 kwietnia 2021. Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety. Słońce wstało dziś o 05:42. Świecić będzie 14 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:50. Ciemna noc zapadnie o 21:17, ale gwiazd można wypatrywać od 20:28.
  • 26
Klaniam sie wszem wobec niziutko w pas. Ja mialem dzisiaj miec kolejna jazde z kursu na A2... śmiechu warte XD

Milego dzionka wszystkim zycze oraz udanegoo weekendu! Pogoda nie rozpieszcza, wiec trzeba go spędzić comfy w domku z ulubionymi potrawami i trunkami w akompaniamencie naszych hobby :-DD Ja na pewno będę grał w kąkuter i uczył sie jakichś prostych riffow na gitarce tak czuje ten ponury weekend
źródło: comment_1618550597oHjqiJdFxxUq80ZAJHozzj.jpg

Dzień dobry!
A więc piątek. Dzisiaj z Żuław do Was nadaję.
Trzeba się ogarnąć i działać. Troszkę jakaś rura się przypchała w łazience więc będzie trzeba użyć przepychacza czy innej sprężyny. Woda robi bulbul. Najgorzej ¯_(ツ)_/¯ Do tego jeszcze trzeba pojechać do Gdańska na serwis. Auta mnie pozbawić chcą!
Pożywnego i smacznego śniadania. Dużo aromatycznej kawy, która przyczyni się z pewnością do lepszego samopoczucia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Piątek, piąteczek, piątunio. Dzień dobry wszystkim. Mokro, ponuro co skutkuje kolejnym ciężkim dniem na HO.
Bawcie się dobrze, miłego dnia i udanego wieczoru!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @kolorowe_skarpetki: @Shiffty: @TullamoreD: @Hansim33: @Tanczacy_paralityk: @Wieszakinho: @Hansim33: @
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

Spać nie mogłam, przed czwartą jeszcze wstałam i przykręciłam grzejnik, bo było mi trochę za ciepło. Ale i tak chyba koło piątej zasnęłam dopiero ()
Wczoraj się nalatałam, nowe buty i kurtka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @lenythenub

@Jurgen_Van_Beethoven:
Witajcie. Ej co dzień, to jest na zewnątrz gorzej. Wtf. Dziś od rana wali śnieg, nie chce to topnieć ani przestać. Co to w ogóle ma
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry ja stalem z kotkq naszq jest zle co chwile sika i ostatnio zaczela krwiq znowu jezdzilismy z niq na zastrzyki no i po zastrzykach dostawala tabletki ale te tabletki nie wiem no nie dzialaly bo sika krwiq dalej no i teraz znowu na zastrzyki
@slabehaslo: cala licbaze przejezdzilem obciqgami i no zajaralem sie + ojciec pracowal na kolei za co mialem spore znizki ktorymi szpanowalem. no i ojciec radzil zeby do ic sie starac bo tymi kiblami juz sie najezdzilem i zbyt duzo smrodu sie w nich nawqchalem... no a zawsze to lepiej pewnie wyglqda jak bym popracowal troche w regio i potem do ic sie staral przejsc.
@Hansim33: fajna opcja robić coś co się lubi, oby się udało (òóˇ)
kiedyś w pracy na dodatkowym monitorze wrzucaliśmy sobie filmy pokazujące przejazd z kabiny maszynisty
brat kumpla jest maszynistą i wiem, że odprężanie się i obserwowanie widoków to ostatnia rzecz, na którą moą sobie w pracy pozwolić, co innego my ( ͡° ͜ʖ ͡°)