Wpis z mikrobloga

Dziś #poniedzialekzwyrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i protokoły z przesłuchania świadków znajdujące się w aktach zakończonego postępowania przygotowawczego. Prokuratura nie chciała ich udostępnić, a co na to sąd? Odpowiedź w tekście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wołam:


Miłego poniedziałku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
__
Nie złość się na darmo! Przekaż nam 1%. Zrobimy, co trzeba. KRS 0000181348 www.siecobywatelska.pl/1-procent
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #poniedzialekzwyrokiem
Pobierz WatchdogPolska - Dziś #poniedziałekzwyrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i protokoły z przesłuchania ...
źródło: comment_16188247301R8APpyfrsaUvlDIdGleSX.jpg
  • 22
@Watchdog_Polska: i ci sami prokuratorzy rozpatrują zawiadomienia z art 23 udip...

na marginesie wysłałem pod koniec zeszłego roku wnioski do 4 prokuratur: 3 nie odpisały w ogóle, 1 kazała podać pełne dane osobowe we wniosku (just in case, bez informacji o zamiarze wydania decyzji)

już mi brak słów i brak kolejnych stówek na skargi

a wyrok bardzo fajny, dzięki pan/i Watchdog
na marginesie wysłałem pod koniec zeszłego roku wnioski do 4 prokuratur: 3 nie odpisały w ogóle, 1 kazała podać pełne dane osobowe we wniosku (just in case, bez informacji o zamiarze wydania decyzji)

już mi brak słów i brak kolejnych stówek na skargi


Przykro nam, że masz takie doświadczenia. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też często wysyłamy jeszcze, po dobroci, przypomnienie o obowiązku realizacji naszego wniosku, nim sięgniemy po