Wpis z mikrobloga

Gorsze od samotnych spierdotripów rowerowych są tylko spierdotripy piesze xD. Wiem wiem, nie przejmuj się co inni myślą itd., ale serio mam wrażenie, że można się szybko dorobić opinii niezłego creepa łążąc z nudów samotnie po parkach i lasach. Na rowerze to przynajmniej się śmiga szybko i sprawia wrażenie, że gdzieś jedzie, do jakiegoś celu, no i ogólnie jakoś tak społecznie inaczej się to odbiera. Inna sprawa, że z buta się raczej nigdzie daleko nie dojdzie, więc liczba miejsc jest mocno ograniczona. No i ogólnie mało przyjemne to jest.

Takie tam popołudniowe przemyślenia z dupy z okazji poprawiającej się pogody.
#przegryw
  • 16
@BrockLanders: odkąd mogę nosić maskę to czuję się swobodniej. Ja tam lubię łazić tak bez celu, słucham muzyki i palę fajkę (oczywiście w ukryciu). Patrzę na horyzont, tęsknię za wolnością i liczę na to, że w końcu ją osiągnę na najbliższym przejeździe kolejowym. Z drugiej strony rozumiem czemu Ci się to nie podoba.
@BrockLanders: Masz rację że nie jestem święty i się przejmuje ale chyba zgodzisz się ze mną że przejmowanie się opinią normików do końca życia jest w zasadzie głupie. I co zamierzasz całe życie podporządkować normikom bo mogą cie wziąć za creepa? Oni już cie mają za creepa więc mleko jest dawno rozlane xD To raz.
Dwa że większość normików gówno może ci zrobić, wystarczy wejść na czuły dla takiego temat i
@niewiemcorobic: Zresztą to że to jest dziwne wynika tylko z tego że brakuje ci statusu/wyglądu, a nie z samej w sobie czynności. Jakbyś był jakimś sławnym przystojnym gościem i ktoś by cie na czymś takim zauważył to by cie analizowali jaki głęboki i ciekawy jesteś.
Pamiętaj nie liczy się co robisz i mówisz, tylko kim jesteś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azja_Tuhajbej: ale nie zbaczaj z tematu. Tematem nie jest to czy przegryw może chodzić do parku czy nie, tylko jak z zewnątrz wyglądają takie samotne spacery młodych mężczyzn.

Poza tym tutaj patrzymy na spacery pod kątem typowego wykopka bez statusu i kasy. Wiadomo że Chad nagina zasady, ale jak już mowilem - ciężko wyobrazić sobie bogatego modela z wysokim statusem, który chodziłby samemu po parku xD
@niewiemcorobic: To nie jest zbaczanie z tematu tylko wskazanie pierwotnej przyczyny tego stanu rzeczy, którą jest twoje marnej jakości DNA i brak statusu wśród ludzi którzy mogliby cie obgadywać(bo chyba zdajesz sobie sprawę że dla większości ludzi którzy będą cie mijać jesteś tylko npcem o którym zapomną w sekundę xD).

Dobrym przykładem z mirko będzie damianowski albo ta atencjuszka od #pijzwykopem. Wyobraź sobie że brzydal codziennie dokumentuje jak chleje browary