Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Środa, 21 kwietnia 2021. Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa. Słońce wstało dziś o 05:30. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 28 minut, w zenicie znajdzie się o 12:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:59. Ciemna noc zapadnie o 21:30, ale gwiazd można wypatrywać od 20:39.
  • 38
Dzień dobry wszystkim!

WTF dzisiaj już środa? XD (jak pisałem "dzień dobry" to zastanawiałem się czy dzis przypadkiem nie wtorek)
Zajebongo!

Ja juz w #pracbaza. Widzę na głównej masa newsów więc będzie co czytać a później mikroblog aka psychiatryk xD
Oczywiście wyspany po melisce. W nocy włączył się alarm w szkole bo palilo synapsy mózgowe w całej wsi o 3 nad ranem przez 8 minut. Mieszkam niedaleko więc całkiem chamski i
źródło: comment_1618983791FTcywDQiexve3r0TMPugWA.jpg

Cześć! Miłego śniadania i smacznego dnia ¯_(ツ)_/¯
Trzymajcie się Ludzie. Hej!
@lenythenub prawko ważna rzecz.
@TomTailor100 zarobiony przez dostawę po odblokowaniu kanału ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pjotsze chyba zajeździłeś rower na Green Velo ( )
@Sikorka2017 ale się rozpisałaś ( ʖ̯)
@Wejszlo chyba poświętowałaś po obronie (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem:

@Jurgen_Van_Beethoven:

Hejo. Po dwōch dniach nadgodzin dziś na pewno skończymy zawczasu, roboty zostało nam może na 2h (i to naprawdę powolnym tempem). Wywieźli nas w pola na granicę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem

@Jurgen_Van_Beethoven:

Się rozpisałem, zapomniałem o najważniejszym. Mam do was pytanie - jak radzicie sobie z ludźmi, którzy was prowokują i drażnią chamstwem? Konfrontujecie się z posiadaczami małych móżdżków, żeby
@buczubuczu:

Mój ziomek, który jest w wojsku zrobił C+E oraz ADR po taniości podobno daja tam jakies dofinansowania.
Ja osobiście nie wytrzymałbym psychicznie z dietą - jem raczej to, co uważam za zdrowe, i to, co lubie, ale to monotonne. Wierzcie mi lub nie, ale od ponad miesiąca za kazdym razem jak jestem w pracy (pn-pt) wpieprzam od 7 do 15
- 2 bułki
- serek
- jogurt
- kefir
-
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

Właśnie zrobiłam śniadanie, idziemy jeść.

@buczubuczu: przerobiłam chyba wszystkie opcje (poza agresją fizyczną xD) i niestety, jeżeli dany przypadek jest beznadziejny, plus ma de facto przyzwolenie od kierownika, to nic nie zrobisz ( ͡°
Cześć i czołem, kluski z rosołem. W głowie siedział mi wtorek, a mamy środę. Tak więc podobnie jak @lenythenub , nie jestem odosobniony. Ale to dobrze. Wczoraj pograłem sobie trochę w OTTD, stacje kolejowe i autobusowe sobie stawiałem. Muszę jeszcze ogarnąć skrzyżowania torów bo coś mi pociągi się klinowały. Pogoda robi się w pytę, można już lody z dzieciakami jeść, chociaż trzeba uważać gdzie się te lody je. Starsza córka też ma
Siemanko, mamy już środę.
@buczubuczu: ja mam wyjątkowo dużo cierpliwości do takich ludzi, spokojnie czekam aż się naprodukuje i powie wszystko co chciał i go zazwyczaj po prostu zlewam. Czasem zdarzy się, że wejde w polemikę jak już delikwent cuda wymyśla ale zawsze kulturalnie staram się przedstawić swoje zdanie.
@bolorollo: oj OTTD potrafi mocno wciągnąć nawet pomimo pikselowej grafiki. Wielokrotnie zdażało mi się uruchomić tylko na chwilę a kończyć po
@bolorollo zabij mnie ale nie pamiętam tego plastra. Pamiętam za to fryzurę na cito (ci to głowa ci to dupa) albo Marek Mostowiak się mówiło.
@lenythenub najważniejsze jeść regularnie , najwięcej na śniadanie oraz obiad a wieczorem tylko jogurt naturalny. Dużo warzyw i tylko na przykład 2 jabłka, owoce to cukier przecież.
@buczubuczu jak mówi stare przysłowie z głupim nie wygrasz. Można spróbować raz czy dwa ale jak to nie przynosi efektu
@wynalazek_one: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @omi_omi @TomTailor100 @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @Hansim33 @piupiulaserem @nie_mowie_po_kociemu @slabehaslo @shitty_support @AllGoesWrong: @lenythenub: @Lutniczek: @omi-omi

Posta piszę chyba już 4. Raz.
trudno się rozpisać, nadal zapieprz, ale może to ja jestem 'źle zorganizowana' lub mam 'źle zdefiniowane priorytety' Ech.
Dziś wychodzę punktualnie, chociażby mnie błagali-jedyny dzień gdzie biblioteka otwarta do 17.00
Coś mam wrażenie że stara ekipa zabiegana, nie tylko ja